Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
wydruki do roll-upa druk online

wydruki do roll-upaWydruki do roll-upu – odśwież przekaz reklamowy

Wydruki do roll-upu to ciekawy i stosunkowo tani sposób na odświeżenie przekazu reklamowego. Łatwa wymiana wydruku wewnątrz kasetki pozwala na wielokrotne używanie tej samej konstrukcji przy różnych kampaniach reklamowych, tym samym generując oszczędności i chroniąc środowisko. Wydruki wewnątrz roll-upu można z łatwością samodzielnie wymienić, dzięki czemu możesz posiadać tylko jedną konstrukcję i w zależności od potrzeb wymieniać umieszczoną w środku grafikę.

Czy roll-upy mają więcej zalet niż tylko szybka możliwość wymiany treści? Oczywiście! Roll-upy są lekkie i wygodne w przenoszeniu i przechowywaniu, a przed uszkodzeniem w transporcie chroni je wygodny futerał. To najbardziej praktyczny system wystawienniczy – zmieści się niemal wszędzie, a pionowa forma pomaga ograniczyć zajmowaną przestrzeń. Odpowiednio dobrana grafika przyciągne wzrok uczestników targów, wystaw, szkoleń i konferencji, dzięki czemu przekaz trafi do wielu osób. A możliwość zamówienia wydruku do roll-upu sprawia, że reklama się nie starzeje.

Wydruki do roll-upu na wymiar

Kluczową kwestią, która ma znaczenie przy zamówieniu wydruku do roll-upu, jest dobranie właściwego wymiaru. Zbyt mały będzie się źle prezentował, a zbyt szeroki – nie zmieści się w kasetce. Jeśli nie masz pewności, jakiej szerokości roll-up posiadasz – po prostu zmierz kasetkę zwykłym metrem. Oferowane przez drukowanieulotek.pl wymiary (85 x 200 cm, 100 x 200 cm i 120 x 200 cm) są standardowe i pasują do większości dostępnych na rynku kasetek. Wydruki do roll-upów wykonujemy na materiale Blackout 240 g, który nie przepuszcza światła.

Zamówienie wydruku do roll-upu jest bardzo proste i szybkie. Możesz dokonać go wybierając właściwe parametry w kalkulatorze na stronie internetowej (pamiętaj, by uwzględnić wytyczne zawarte w pliku PDF). Każdy przesłany do nas plik jest sprawdzany przez automat lub grafika (możesz wybrać pożądaną opcję). A koszt wydruku do roll-upu jest znacznie niższy niż przy zakupie nowego roll-upu. Dla formatu 100 x 200 cm cena netto wynosi 173,88 zł przy wysyłce standard (wysyłka gratis) i 193,20 zł przy wysyłce ekspres.