Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
billboardy offsetowe druk online

billboardy offsetowe
Billboardy offsetowe

Billboardy to wielkie reklamy, które zazwyczaj stawia się w najczęściej uczęszczanych miejscach. Dlatego często możemy je spotkać przy drogach. Taka reklama skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Posiadając ją przedstawiamy naszą firmę jako profesjonalną, ponieważ posiadamy odpowiednie środki na zamontowanie billboardu. Jest to więc świetna propozycja dla osób, które szukają czegoś atrakcyjnego, co przyciąga uwagę.

Przy zamawianiu billboardu przede wszystkim powinniśmy skupić się na porządnym projekcie graficznym. Dzięki niemu będziemy mieli pewność, że reklama będzie atrakcyjna i skuteczna. Należy pamiętać, że treść na billboardzie musi być prosta i zrozumiała. Większość potencjalnych klientów rzuci tylko okiem na reklamę. Właśnie dlatego należy przygotować odpowiednią treść, która zapadnie w pamięć. Równie ważna jest także oprawa wizualna, która powinna być atrakcyjna dla oka.

Billboard jest więc jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Zwraca on na siebie uwagę i pozwala dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Billboardy offsetowe przeznaczone są dla przedsiębiorców, którym zależy na wielonakładowej realizacji.

Parametry billboardów offsetowych

Do wydruku billboardów wykorzystujemy wysokiej jakości materiał blueback 115g, który charakteryzuje się wodoodpornością oraz nieprzezroczystością zadruku. W ten sposób nasi klienci mają gwarancję trwałości materiału reklamowego oraz intensywności kolorów na billboardzie. Standardowy rozmiar takiej reklamy to 5040 x 2380 mm. Wydruk billboardów offsetowych oferujemy już od 80 sztuk.

Jeżeli masz gotowy projekt billboardu i zależy Ci na wysokiej jakości druku, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Wyślij projekt do naszych grafików, a oni sprawdzą dokładnie czy jest on dobrze wykonany. Naszym klientom oferujemy szybką oraz darmową dostawę do domu. W ten sposób można złożyć zamówienie na billboardy offsetowe nie wychodząc z domu!