Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
wizytówki personalizowane druk online

wizytówki personalizowane

Wizytówki Idealnie personalizowane


Jeśli potrzebujesz mniejszych ilości, przeznaczonych dla kilku lub kilkunastu osób, wybierz wizytówki personalizowane, dzięki którym wykorzystasz zmienne dane nawet na każdej sztuce.Przykład wykorzystania wizytówek personalizowanych.

Potrzebujesz pakietu wizytówek dla kilku osób, ale w różnych ilościach np. Ala 50szt, Tomek 70szt, Agata 30szt, Robert 50szt. W ofercie druku wizytówek w klasycznej formie należałoby zamówić 4 pakiety w najmniejszym nakładzie 100szt, włącznie 400szt. Co jeśli nie potrzebujesz takich ilości dla każdej z osób?

W ofercie wizytówki personalizowane możesz zrealizować takie zamówienie. Zamów 200szt a w arkuszu zmiennych danych wprowadź 50 wierszy z danymi Ali, 70 wierszy z danymi Tomka itd. Zobacz jakie to proste.

Jak przygotować pliki?

To bardzo proste.

projekty graficzne
Przygotowanie projektu
i makiety

Przygotuj projekt tylko z tymi elementami które mają powtarzać się na każdej wizytówce. Przygotuj drugi plik makietę tylko z elementami które mają być zmienne, tak abyśmy wiedzieli w którym miejscu mamy nadrukować zmienne dane. Miejsca w makiecie muszą pasować do projektu.

Wizytówki personalizowane, przygotowanie pliku projektu i makiety.
przygotowanie treści do personalizacji
projekty graficzne
Przygotowanie danych personalizacji

Przygotuj w pliku arkusz gdzie w opisanych kolumnach w każdym wierszu umieść treść personalizacji. Należy pamiętać, że jeśli planujesz zamówić 500szt w pliku powinno znajdować się 500 wierszy, arkusz zapisz do pliku CSV. To już prawie wszystko. Pozostało przygotować plik tekstowy z opisem dotyczącym personalizacji, np. jaki ma być krój czcionki, jaka wielkość i kolorystyka.

projekty graficzne
Gotowe!

Wszystko zrobione, wizytówki personalizowane są już gotowe do wysyłki:)

Ulotki personalizowane, przygotowanie pliku projektu i makiety.