Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Kalendarze piramidka druk online

Kalendarze piramidkaKalendarze piramidka

Kalendarz to podstawowy element wyposażenia każdego biura. Ich wersja piramidka jest praktycznym rozwiązaniem dla osób, które chcą ułatwić sobie planowanie zadań. Jest to poręczny oraz kompaktowy organizer, który stanowi również świetny nośnik reklamowy. Co więcej, służy on danej osobie przez okrągły rok, dzięki czemu przez cały ten czas będzie przypominał on jej o istnieniu Twojego przedsiębiorstwa.

Kalendarze piramidka pozwalają na poprawę wizerunku firmy oraz są dodatkową reklamą, która z pewnością przyciągnie kontrahentów. Jest to klasyczne rozwiązanie, które funkcjonuje od wielu lat. Nadal przedsiębiorstwa decydują się na takie kalendarze, ponieważ są one skuteczne oraz funkcjonalne. Dzięki nim pracownicy mogą zaznaczyć wszelkie ważne spotkania oraz upragniony urlop.

Wyjątkowy gadżet reklamowy

Jeżeli czujesz, że w biurze czegoś Ci brakuje, warto zdecydować się na kalendarz piramidka. Ma on kompaktowe rozmiary, a jednocześnie przydaje się w wielu sytuacjach. Jest on idealny dla osób, które próbują poukładać sobie liczne obowiązki. Dzięki możliwości wydruku własnej grafiki na kalendarzach możesz sprawić, że będzie to unikalny gadżet reklamowy. Wystarczy stworzyć estetyczny projekt, który będzie cieszył oko pracowników oraz potencjalnych klientów.

Kalendarze z własną grafiką mogą stać się ozdobą biura oraz świetnym prezentem dla przyszłych kontrahentów. Pomimo rosnącej popularności korzystania z kalendarzy w smartfonach czy tabletach, papierowe gadżety reklamowe nadal cieszą się ogromną popularnością. Pracując przy biurku możemy bez problemu zerknąć na kalendarz przy komputerze bez potrzeby wyjmowania telefonu. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych form organizera w biurach.

Zamów kalendarz już dziś!

W naszej ofercie znajdziesz kalendarze kartonowe oraz Kraft. W ten sposób możesz dopasować odpowiednie parametry tego gadżetu do swoich potrzeb. Pomagamy także klientom w sprawdzaniu plików graficznych przez doświadczonego grafika. Zamówienia realizujemy już od 10 sztuk, a nasze ceny są bardzo konkurencyjne.