Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciem druk online

Pudełka prezentowe - torebka z zamknięciemPudełka prezentowe

W przypadku pudełek prezentowych chyba każdy z nas chce, aby wyglądały one jak najlepiej. Dlatego warto zdecydować się na wysokiej jakości druk, który sprawi, że takie opakowania będą naprawdę dobrze się prezentować. Oferowane przez nas pudełka prezentowe są bardzo proste w składaniu, dlatego na pewno każdy sobie z tym poradzi. Posiadają one dodatkowe klejenie, które jeszcze bardziej zwiększa ich wytrzymałość. Pudełka prezentowe są więc idealną propozycją, jeżeli chcesz przekazać komuś wyjątkową rzecz.

Dowolna grafika na Twoich pudełkach prezentowych

Oferujemy wysokiej jakości druk na pudełkach prezentowych. Możesz umieścić na nich dowolną grafikę. Może to być logo Twojej firmy, motto, czy inne informacje na temat Twojej działalności. Wystarczy, że zaprojektujesz estetyczną grafikę, a pudełka prezentowe będą zwracać na siebie wzrok innych osób. Nasza drukarnia oferuje pomoc przy sprawdzaniu plików graficznych przez profesjonalnego grafika, dzięki czemu masz pewność, że projekt będzie dobrze dopracowany.

Zapakuj swój prezent w szczelnych opakowaniach

Zapakowane produkty w pudełkach prezentowych będą doskonale się prezentować. Jest to świetna propozycja dla tych, którym zależy na dodaniu elegancji do swojego upominku. Pudełka prezentowe mogą sprawdzić się idealnie podczas obdarowywania swoich pracowników różnymi nagrodami. Możesz liczyć na to, że dzięki takim opakowaniom odbiór prezentu będzie zdecydowanie bardziej pozytywny. Pudełka prezentowe są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla firm!

Oferta naszej drukarni

W naszej ofercie klienci znajdą aż cztery różne rodzaje kartonów w przypadku pudełek prezentowych. Wykonujemy zadruk jednostronny 4/0. Oferujemy również możliwość zafoliowania pudełka prezentowego folią matową lub połyskową. Dodatkowo klienci mogą zdecydować się na lakier UV. Gwarantujemy szeroki wybór wymiarów wewnętrznych pudełek prezentowych. Zamówienia realizujemy od 10 sztuk, a gotowy produkt wysyłamy do klienta za darmo!