Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
clipboardy druk online

clipboardy
Clipboardy z nadrukiem

Clipboardy to inaczej podkładki do notowania. Takie narzędzie świetnie przydaje się podczas codziennej pracy z notatkami czy dokumentami. Idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju wykłady, szkolenia czy konferencje. Dzięki temu, że clipboardy są wykonane ze sztywnej tekstury, możemy liczyć na stabilność w trakcie pisania. Dodatkowo mechanizm zaciskowy utrzymuje nasze notatki w jednym miejscu. Podkładki do notowania z naszym własnym nadrukiem sprawia, że jesteśmy postrzegani jako profesjonalna firma.

Taka podkładka może być oklejona zadrukowaną folią w każdym kolorze czy wzorze. Można więc bez problemu dopasować projekt do każdego przedsiębiorstwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadrukować clipboardy w barwach firmy lub zawrzeć na nich logo. Dzięki dwustronnemu zadrukowi możemy wydrukować nawet najbardziej wymagający projekt. Wystarczy przesłać naszemu grafikowi plik i złożyć zamówienie.

Clipboardy są więc uniwersalnym gadżetem, który przyda się każdemu pracownikowi podczas targów czy szkoleń. Jest to świetna pomoc w utrzymaniu porządku w notatkach. Podkładki z nadrukiem są profesjonalnym i funkcjonalnym sposobem na reklamę przedsiębiorstwa.

Profesjonalne podkładki do notowania

Jeśli masz już gotowy projekt, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i złóż zamówienie! Wykonujemy clipboardy w różnych konfiguracjach, dlatego z pewnością dopasujesz parametry do swoich potrzeb. Oferujemy naszym klientom wydruk w folii matowej, połyskującej oraz w folii soft touch. Do standardowego mechanizmu zaciskowego możemy dodać również uchwyt na długopis. Jeszcze bardziej zwiększy to funkcjonalność gadżetu reklamowego.

Wydruk podkładek do notowania oferujemy już od 5 sztuk. Możesz liczyć u nas na atrakcyjne ceny oraz darmową dostawę. Złóż zamówienie przez internet i odbierz gadżety reklamowe bez wychodzenia z domu! Wystarczy wybrać odpowiednie parametry i przesłać projekt do grafika.