Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
kalendarze spiralowane druk online

kalendarze spiralowaneKalendarze spiralowane

Każdy przedsiębiorca chce, aby ich firma była dobrze postrzegana przez klientów oraz kontrahentów. Warto więc zdecydować się na nienachalne reklamy, które będą cieszyć oko potencjalnych odbiorców. Istnieje rozwiązanie, które stanowi estetyczną oraz praktyczną formę marketingową przez cały rok. Mowa o kalendarzach spiralowanych, które przynoszą masę korzyści.

Kalendarze nadal są bardzo cenione przez wielu przedsiębiorców. Pełnią one praktyczne funkcje w życiu klienta. Dzięki temu, że cały czas są one na widoku, stale przypominają o działalności przedsiębiorstwa. Warto więc przygotować profesjonalny oraz estetyczny projekt, dzięki czemu patrzenie na kalendarz będzie czystą przyjemnością.

Idealny gadżet reklamowy

Nic dziwnego w tym, że kalendarze spiralowane są jednym z najpopularniejszych prezentów biznesowych. Dzięki takiemu gadżetowi możemy wykazać się swoją kreatywnością. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić na kalendarzu swoje logo, motto czy nawet dane adresowe. Pełni on funkcje praktyczne, przez co możemy zaznaczyć najważniejsze dla nas daty. W ten sposób nie zaskoczy nas żadne spotkanie biznesowe czy event.

Wysoka jakość, niska cena

Drukujemy kalendarze spiralowane w różnych formatach. Oferujemy dwa rodzaje papieru: kreda połysk 250 g (okładka), kreda połysk 170 g (wnętrze) oraz kreda mat 350 g (okładka), kreda mat 170 g (wnętrze). Nasi klienci mają do wyboru spiralę białą, czarną oraz srebrną. Można u nas także pokryć kalendarz lakierem UV oraz folią połysk. W ten sposób sprawisz, że Twój kalendarz będzie sprawiał wrażenie produktu premium. Wspieramy naszych klientów w sprawdzaniu plików graficznych przez profesjonalnego grafika.

Kalendarze spiralowane są więc unikalnym gadżetem reklamowym. Pełnią one nie tylko funkcje praktyczne, ale także ozdobne. Jest to niezbędne wyposażenie każdego biura, dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości kalendarzu, koniecznie skontaktuj się z nasza drukarnią!