Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Fototapety druk online

Fototapety

Fototapety drukujemy już od 1 szt.

  • Format predefiniowany 300 x 250 cm lub własny (od 50 do 350 cm)
  • Papier lateksowy ścienny 212 g lub papier powlekany PVC 350 g (gładki podkład flizelinowy)
  • Papier powlekany PVC posiada właściwości ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf, (zmniejsza ryzyko powstania zabrudzeń, pleśni i wnikania nieprzyjemnych zapachów)
  • Zadruk jednostronny kolorowy 4/0 cmyk

Fototapety drukujemy na 2 trwałych i efektownych podłożach. Możesz liczyć na fotograficzną jakość druku i nietoksyczne farby drukarskie. Fototapety są bezpieczne dla zdrowia, przez co nadają się do biur, domów, szkół lub szpitali. Możesz wybrać format 300 x 250 cm lub wpisać własny wymiar – nawet do 750 x 350 cm. Wolisz podkład lateksowy 212 g czy PVC 300 g?

Fototapeta – Jaki papier wybrać?

Do gładkich powierzchni warto wybrać papier lateksowy 212 g, który jest łatwy w aplikacji oraz odporny na rozdarcia, plamy i rozciąganie. Gładki papier powlekany PVC 350 g posiada flizelinowy podkład, który niweluje drobne nierówności ścian. Podłoże PVC posiada też antybakteryjny system Bio-Pruf, zmniejszający ryzyko powstania pleśni i wnikania zabrudzeń i nieprzyjemnych zapachów. Twoją fototapetę podzielimy na bryty o szerokości 50 cm – szerokość ostatniego będzie wartością wynikową dla zamówionego (w przedziale od 51 cm do 99 cm).

Fototapety pakowane są w tuby, zabezpieczające przed zabrudzeniem i zagnieceniami.