Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
pocztówki personalizowane druk online

pocztówki personalizowanePocztówki personalizowane drukujemy już od 50 sztuk  • 5 formatów do wyboru
  • Kreda mat 350 g lub karton Splendorgel Extra White 340 g
  • Zadruk 4/0 lub 4/4


Na czym polega personalizacja?

w ramach jednego nakładu możemy nadrukować różne nazwiska lub inne teksty których potrzebujesz. Dla przykładu zamawiając 100szt możemy nadrukować 100 różnych imion, nazwisk, adresów wysyłki itd.Pocztówki z własnym nadrukiem – personalizowana reklama

Pocztówki wydrukujemy na matowej kredzie 350 g lub na sztywnym kartonie Splendorgel Extra White 340 g.Zobacz jak prawidłowo przygotować pliki do personalizacji

  • Wybierz i zamów produkt
  • Dodaj plik z projektem
  • Dodaj plik z makietą, wskazując miejsca personalizacji
  • Dodaj plik CSV, zawierający dane do personalizacji
  • Dodaj plik TXT, zawierający opis projektu


pocztówka dwustronna wizualizacja

Pocztówki personalizowane

Personalizowane pocztówki to wyjątkowy sposób na utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Taki produkt to coś więcej niż tylko fizyczna reprezentacja drukowanego pozdrowienia - mogą one również służyć jako zabawny i kreatywny sposób na świętowanie specjalnych okazji, kamieni milowych i wspomnień.

Wyróżnij się na tle innych za pomocą personalizowanych pocztówek

Personalizowane pocztówki są wykonywane na zamówienie z wykorzystaniem własnych zdjęć, tekstu i projektu, co czyni je idealnym wyborem do dzielenia się historiami z bliskimi osobami w kolorowy, kreatywny sposób. Dzięki spersonalizowanym kartkom pocztowym łatwo jest wywrzeć na kimś dobre wrażenie, które przetrwa znacznie dłużej niż zwykłe pozdrowienia online. Pocztówki to specjalny rodzaj poczty, który łączy wygodę słowa pisanego z zachwycającymi obrazami.

Personalizowany produkt pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych. W ten sposób możesz w skuteczny sposób dotrzeć do swoich bliskich, współpracowników, czy nawet klientów! Przy projektowaniu grafiki upewnij się, że jest ona estetyczna oraz czytelna. Dzięki temu z pewnością przyciągnie ona wzrok odbiorcy. Pocztówki personalizowane to najlepsze rozwiązanie, jeżeli chcesz wysłać komuś fizyczne pozdrowienia. Nasza drukarnia gwarantuje najwyższą jakość wydruku na takich produktach. Twoja grafika wyróżniać się będzie intensywnymi i żywymi kolorami.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Pocztówki personalizowane dostępne są u nas w 4 różnych formatach (A6, A5, DL oraz kwadrat 120 x 120 mm). Oferujemy również dwa rodzaje papieru: kreda mat 350g oraz karton Splendorgel Extra White 340g. Zadruk może być zarówno jednostronny, jak i dwustronny. Pocztówki personalizowane to świetny sposób na komunikację ze swoimi bliskimi czy współpracownikami. Zamów je u nas już dziś, a otrzymasz darmową wysyłkę!