Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe) druk online

kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)Kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe)

W każdym biurze znajdują się podstawowe elementy wyposażenia, bez których nie można wyobrazić sobie pracy. Jednym z nich są kalendarze, które pomagają w odpowiedniej organizacji pracy. Jeżeli zdarza Ci się zapominać o spotkaniach biznesowych czy różnych wydarzeniach, kalendarz piramidka spiralowany może być właśnie dla Ciebie.

Wygodne rozwiązanie w każdym biurze

Organizer tygodniowy pozwala ściśle zaplanować każdy dzień tygodnia. W ten sposób ułatwisz sobie planowanie zadań. Jest to także świetne rozwiązanie dla wszystkich pracowników biurowych. Pomimo tego, że rośnie popularność kalendarzy w smartfonach, ich papierowe wersje nadal cieszą się ogromną popularnością. Łączą one funkcje praktyczne z estetycznymi.

Trzeba również pamiętać o tym, że kalendarze są unikalnym gadżetem reklamowym. Jest to skuteczne rozwiązanie, jeśli chcemy dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów. Pełnią one całoroczną funkcję, dzięki czemu stale będą przypominać o istnieniu naszego przedsiębiorstwa. Kalendarze piramidka spiralowane tygodniowe są więc idealną propozycją dla np. partnerów biznesowych.

Atrakcyjna oferta dla firm

Dobrze zaprojektowany kalendarz doskonale sprawdzi się w roli organizera oraz reklamy Twojej firmy. Dzięki niemu pracownicy będą mogli bez problemu rozplanować sobie cały tydzień na jednej kartce, przez co nic ich nie zaskoczy. Jest to idealne rozwiązanie dla pracowników, kontrahentów oraz przedsiębiorców.

Nasza drukarnia oferuje wydruk takich kalendarzy w wysokiej jakości. Wystarczy wysłać do nas projekt oraz inne wytyczne, a my zajmiemy się szybką realizacją oraz wysyłką. Zajmujemy się tworzeniem kalendarium o rozmiarach 200 x 132 mm na papierze offset 80g, oraz podstaw 300 x 140 mm na kartonie 300g. Znajdziecie u nas spiralę białą, czarną, złotą oraz srebrną. Zamówienia realizujemy już od 10 sztuk, a nasze ceny są niskie. W ten sposób tworzymy atrakcyjną ofertę dla każdego klienta.