Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
teczki Standard druk online

teczki Standard

Teczki Standard

  • Wydruk na grubym sztywnym papierze kredowym 350g/m2
  • Skrzydełko boczne oraz dolne bez wcięcia na wizytówkę
  • Format zamknięty A4
  • Możliwość wyboru szerokości grzbietu, jednobigowa mieści kilka kilkanaście dokumentów, dwubigowa z grzbietem 5,5 mm mieści kilkadziesiąt dokumentów A4


Teczka Standard – profesjonalna i nienachalna reklama

Teczka Standard to połączenie funkcjonalności z idealnym nośnikiem reklamowym. Z powodzeniem posłuży do przechowywania dokumentów, które zawsze chcesz mieć pod ręką, albo przekazywania ważnych dokumentów pracownikom. To także świetne rozwiązanie, jeżeli zdarza Ci się przygotowywać wydruki dla klientów, na przykład projekty lub wersje próbne umów. W ten sposób teczka stanie się praktycznym podarunkiem, który na pewno zostanie zagospodarowany i będzie dobrze kojarzył się z Twoją firmą.

Teczki Standard od drukowanieulotek.pl wyróżniają się odświeżonym, bardziej ekonomicznym kształtem oraz wycięciem na wizytówkę. Nowy kształt ułatwia składanie teczki, a wycięcie sprawi, że wizytówka przekazana klientowi nie wypadnie ani nie zginie wśród innych dokumentów. Teczka z własnym nadrukiem to rozwiązanie idealne niezależnie od branży – sprawdzi się zarówno w biznesie stacjonarnym, jak i online, np. do przesyłania umów lub faktur klientom.

Teczka Standard, która zmieni postrzeganie Twojej firmy

Niepozorna teczka Standard to produkt zarazem prosty i praktyczny, który możesz zamówić w dowolnej ilości – od 10 do 50 000 sztuk. Do wyboru masz wiele parametrów, dzięki którym skomponujesz idealną teczkę Standard w formacie A4. Do wyboru jest masz aż 9 rodzajów papieru – od klasycznej matowej kredy (350 g), przez gładki Sirio Color 290 g w kilku barwach, aż po offsetowy biały (320 g). Teczka może zostać zafoliowana, pokryta lakierem UV albo wydrukowana bez uszlachetnień.

Zadruk teczki Standard możliwy jest jednostronnie (4/0) lub dwustronnie (4/4). Sam decydujesz o grafice, która może zajmować część lub całość powierzchni. Możesz zdecydować również, jaka powinna być grubość teczki: jednobigowa może pomieścić kilkanaście stron A4, dwubigowa – nawet kilkadziesiąt. Kolor gumki z zakuwkami możesz dopasować np. do wiodącego koloru grafiki, albo zdecydować się na teczkę Standard bez gumki. Wszystkie zamówione teczki wysyłamy bez kosztów przesyłki, a przykładowy koszt jednobigowej teczki standard z jednostronnym zadrukiem na papierze kredowym to: 283,50 zł netto przy 10 sztukach i 1 254,96 zł netto przy 1 000 sztuk.