Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!Firmowe bilety

Planujesz zorganizować własne przedsięwzięcie? W takim razie potrzebujesz własne bilety dla swoich pracowników. Nie od dziś przedsiębiorcy czy managerowie organizują dla swoich pracowników imprezy integracyjne, sportowe czy kulturalne. Jeśli chcemy więc zaprosić naszych pracowników na konkretne wydarzenie, warto zadbać o odpowiednio wydrukowane bilety, które potwierdzą wstęp danej osoby.

Bilety mogą mieć różne formy. Przede wszystkim warto zastanowić się czy potrzebna nam jest ich numeracja. Dzięki temu możemy do danego biletu przypisać konkretne miejsce. Przy zakupie większej ilości biletów możemy zdecydować się na klejenie ich w bloczki, co pozwoli na łatwiejszą dystrybucję. Natomiast dzięki dziurkowaniu będziemy mogli szybciej oderwać bilet. Możemy więc sprawić, że bilet będzie niezwykle funkcjonalnym materiałem, który pozwoli nam lepiej zorganizować imprezę dla pracowników.

Przygotowanie konkretnego przedsięwzięcia firmowego nie jest prostym zadaniem. Po wynajęciu lokalu, zapłaceniu za rozrywkę i jedzenie, warto zastanowić się nad odpowiednim zaproszeniem naszych pracowników na imprezę. Takie zadanie świetnie spełniają bilety, które jednocześnie wyglądają bardzo oficjalnie.

Sposób na organizację wydarzenia firmowego

Jeżeli organizujesz więc imprezę dla swoich pracowników, zadbaj o bilety dla każdego z nich. Na naszej stronie internetowej zamówisz bilety już od 250 sztuk. Oferujemy klejenie biletów w bloczki, dzięki czemu dystrybucja ich będzie o wiele łatwiejsza. Bilety drukujemy na uniwersalnym papierze offset 90g. Zadruk jest jednostronny, a format biletu to 55 x 170 mm. Dziurkowanie pozwoli Ci na oderwanie części biletu, co może się przydać przy wchodzeniu na imprezę firmową.

W naszym sklepie internetowym możesz liczyć na niskie ceny oraz wysoką jakość drukowanych materiałów. Oferujemy darmową i szybką dostawę zamówionych gadżetów. Koniecznie zajrzyj do naszej oferty i wyślij swój projekt biletu!