Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
folie podłogowe druk online

folie podłogowe
Folie podłogowe

Zazwyczaj reklamę kojarzymy z ulotkami, wizytówkami czy billboardami. Jednak druk cyfrowy czy offsetowy przydaje się także przy innych materiałach reklamowych. Możemy go wykorzystać do stworzenia folii podłogowych, które idealnie nadają się do zastosowania w galeriach handlowych, sklepach czy nawet w biurach. Jest to przestrzeń, która z pewnością powinna być brana pod uwagę przy planowaniu działań reklamowych.

Folia podłogowa może być z powodzeniem stosowana jako forma przekazu reklamy czy chociażby jako uzupełnienie działań komunikacyjnych marki. Zazwyczaj taka folia jest umieszczana w miejscach, gdzie uczęszcza mnóstwo ludzi. Naklejki na podłogę powinny być odporne na ścieranie oraz na uszkodzenia mechaniczne, W ten sposób będziemy mieli pewność, że będą one dobrze wyglądać przez długi czas użytkowania.

Matowa folia pozwoli nam uzyskać trwałe oraz intensywne kolory na podłodze. Warto wspomnieć o tym, że ich montaż jest bardzo łatwy, nawet na tych większych powierzchniach. Folia może także pełnić funkcję antypoślizgową, ze względu na swoją strukturę. Jest ona odporna na działanie różnych detergentów, dzięki czemu można bez problemu myć podłogę nie martwiąc się o uszkodzenie folii.

Interesująca i nietypowa reklama

Jeżeli chcesz więc zaskoczyć swoich potencjalnych klientów, koniecznie zdecyduj się na folię podłogową. Oferujemy naszym klientom folie w formatach 100 x 100 cm, 150 x 100 cm oraz 200 x 100 cm. Możemy także wyciąć folię do konkretnego kształtu lub pozostawić ją bez przycinania. Nasza folia podłogowa jest wykończona eleganckim matem, przez co charakteryzuje się wysoką atrakcyjnością. Jest to zdecydowanie ta forma reklamy, która przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

Folię podłogową zamówisz na naszej stronie już od 1 sztuki. Gwarantujemy naszym klientom niskie ceny oraz darmową wysyłkę. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry materiału reklamowego, załączyć plik z projektem i złożyć zamówienie. Możesz zrobić to wszystko bez wychodzenia z domu, a my wyślemy gotowy projekt pod wskazany adres.