Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
pieczątki automatyczne druk online

pieczątki automatycznePieczątki automatyczne

Pieczątki automatyczne powinny znaleźć się w każdym biurze. Uwielbiają je przede wszystkim pracownicy. Takie pieczątki znacznie ułatwiają ich pracę. Jest to bardzo wygodne w użyciu narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym miejscu pracy, które ma styczność z dokumentami. Dzięki możliwości modyfikacji pieczątek automatycznych można dostosować je do wielu stanowisk. Z pewnością jest to rozwiązanie, które każdy przedsiębiorca powinien rozważyć.

Zastosowanie pieczątek automatycznych

Pieczątki automatyczne znacznie przyśpieszają pracę zwłaszcza wtedy, kiedy musimy potwierdzić ogromną ilość dokumentów. Papierkowa robota nigdy nie jest przyjemna, jednak z takim narzędziem staje się ona naprawdę wygodna. Oferowane przez nas pieczątki automatyczne wyróżniają się dużą wytrzymałością. Jest to więc narzędzie, które z pewnością posłuży przez długi czas. Pieczątki automatyczne powinny znaleźć się w każdym biurze!

Profesjonalne narzędzie pracy

Nasze pieczątki potrafią idealnie odwzorować odbicie. Jest ono trwałe, dzięki czemu masz pewność, że z czasem nie wyblaknie. Narzędzie to posiada wytrzymałą obudowę, co znacznie wydłuża żywotność pieczątki. Wiele osób nie zwraca uwagi na to z jaką siłą używają tego przyrządu. Jednak dzięki naszym profesjonalnym pieczątkom automatycznym nie musisz obawiać się o ich zniszczenie. Bez problemu zdołają one wytrzymać pracę biurową.

Oferta naszej drukarni internetowych

Nasza drukarnia oferuje aż 5 różnych formatów pieczątek automatycznych:

· 27 x 10 mm

· 38 x 14 mm

· 47 x 18 mm

· 59 x 23 mm

· 69 x 30 mm

Decydując się na nasze pieczątki możesz wybrać do 30 wzorów. Dzięki temu modyfikacja narzędzia jest jeszcze szersza. Rodzaj systemu wykorzystywanych przez nas pieczątek automatycznych to Colop Printer 10. Wyróżnia się on dużą wytrzymałością. Tusz w tych przyrządach jest koloru czarnego. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki, dzięki czemu nie musisz decydować się na duże nakłady pieczątek automatycznych. Zdecyduj się na profesjonalne narzędzie już dziś i skorzystaj z darmowej wysyłki!