Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
podkłady na biurko druk online

podkłady na biurkoPodkłady na biurko

Podkłady na biurko to niezbędne akcesoria, które pomagają stworzyć zorganizowane i produktywne miejsce pracy. Te trwałe, antypoślizgowe organizery biurkowe posiadają powierzchnie z tkaniny, która zapewnia gładką powierzchnię do pisania, a także oferuje ochronę przed zadrapaniami lub rozlaniem, które mogą uszkodzić delikatne wykończenia na biurkach. Podkłady na biurko nie tylko ułatwiają pisanie, ale również pomagają zmniejszyć bałagan na biurku. Mogą one być wykorzystywane do wszelkiego rodzaju zadań, takich jak robienie notatek czy szkicowanie pomysłów.

Do czego przydają się podkłady na biurko?

Podkłady na biurko są dostępne w różnych konfiguracjach. Dlatego też, bez względu na rodzaj pracy, którą musisz wykonać, prawdopodobnie istnieje odpowiednia podkładka na biurko, która będzie idealnie dostosowana do Twoich potrzeb. Podkłady na biurko zapewniają miękką oraz ochronną powierzchnię dla biurka. Mogą one również stanowić świetną powierzchnię do pisania lub rysowania i mogą być używane jako podkładka pod mysz. Podkłady na biurko są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, aby dopasować je do wystroju. Są one łatwe do czyszczenia, dzięki czemu bez problemu zachowasz porządek na swoim biurku.

Oferta naszej drukarni

Oferujemy trzy różne sposoby klejenia podkładów na biurko. Możesz zdecydować się na klejenie dolnej lub górnej krawędzi. Istnieje także możliwość klejenia ich obu. W każdym z tych przypadków spód podklejany jest kartonem. Klienci naszej drukarni mogą wybierać spośród czterech formatów (A3, A2, B3, B2). W naszych podkładach na biurko znajdują się 26 lub 52 karty. Narożniki mogą być zaokrąglone lub posiadać prostokątny kształt. Karty w podkładach drukujemy na papierze offset 90g. Przesłane do nas pliki graficzne mogą być sprawdzone przez doświadczonego grafika.