Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
papier pakowy druk online

papier pakowy

Papier pakowy z indywidualnym nadrukiem

Papier pakowy z logo firmy jest idealnym produktem, który podnosi przywiązanie do marki i sprawia, że klienci kupują częściej. Indywidualnie zapakowana przesyłka daje poczucie, że klient otrzymuje nieco więcej niż tylko produkt za który zapłacił.

Drukarnia papier pakowy z indywidualnym nadrukiem z logo Drukarnia papier pakowy z indywidualnym nadrukiem z logoPapier pakowy

Papier pakowy posiada bardzo szerokie zastosowanie. Wiele przedsiębiorstw chętnie korzysta z tego rozwiązania ze względu na możliwość eleganckiego zapakowania produktu. Najczęściej papier pakowy wykorzystuje się jako uzupełnienie opakowań firmowych. Dzięki niemu możliwe jest budowanie pozytywnych skojarzeń związanych z konkretnym produktem. Jeżeli szukasz więc ciekawego rozwiązania na zapakowanie produktów i jednocześnie chcesz uzupełnić identyfikację Twojej firmy, koniecznie zdecyduj się na papier pakowy.

Dobrze prezentujący się papier pakowy

Umożliwiamy umieszczenie na papierze pakowym dowolnej grafiki. Dzięki temu możesz zachęcić potencjalnego odbiorcę do sięgnięcia po Twój produkt. Pamiętaj o przygotowaniu estetycznego projektu graficznego. Nasza drukarnia internetowa oferuje możliwość sprawdzenia plików przez profesjonalnego grafika. W ten sposób będziesz miał pewność, że Twój projekt został dopięty na ostatni guzik.

Wybierz odpowiednie dla siebie parametry

Drukujemy grafiki na papierach pakowych o formacie B1 (680 x 980 mm). Klienci mają u nas do wyboru dwa rodzaje papieru. Pierwszy to kreda połysk 90g, a drugi to Kraft szary prążkowany 100g. Wszystkie z nich charakteryzują się naprawdę wysoką jakością. Dzięki nim możesz w sposób elegancki zapakować konkretny produkt. Oprócz tego oferujemy również możliwość docięcia papieru pakowego do konkretnego formatu.

Papier pakowy – nasza oferta

Nasza drukarnia internetowa posiada jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku. Zamówienia realizujemy już od 5 sztuk. Dzięki temu możesz bez problemu wybrać nawet najmniejszy nakład papieru pakowego. Zamówiony produkt dostarczymy pod wskazany adres zupełnie za darmo! W ten sposób nie musisz się martwić o dodatkowe koszty transportu. Jeżeli szukasz ciekawego uzupełnienia do pakowania produktów, zdecyduj się na papier pakowy!