Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
książki w oprawie twardej druk online

książki w oprawie twardejMyślisz, że rola pisarza kończy się na stworzeniu dzieła? To tak naprawdę początek drogi! Obecnie coraz większe znaczenie przypisuje się działaniom promocyjnym, redakcji tekstu oraz atrakcyjnemu projektowi graficznemu. Nie można również zapomnieć o profesjonalnym druku, a w tym nie mamy sobie równych! Realizujemy zamówienia na książki w twardej oprawie – klejonej lub szyto-klejonej. Interesuje nas nakład od 64 do nawet 320 sztuk. Korzystamy z wysokiej jakości papieru offsetowego, kredowego lub Munken Cream. Możliwe jest dodatkowe zabezpieczenie okładki poprzez lakierowanie lub foliowanie.

Twarda oprawa szyto-klejona ma wiele zalet, a jedną z nich jest ekskluzywny wygląd. Książka prezentuje się niezwykle elegancko, a przy tym jest znacznie bardziej odporna na zużycie, ślady użytkowania czy przedwczesne uszkodzenia. Po ten rodzaj publikacji chętnie sięgają kolekcjonerzy chcący uzupełnić swoją prywatną biblioteczkę. Ze swojej strony gwarantujemy terminową realizację druku oraz intuicyjny panel służący do składania zamówienia.Dlaczego książki w oprawie twardej to dobry wybór?Jeżeli chcesz wywrzeć pozytywne wrażenie na przyszłych czytelnikach, druk książek w twardej oprawie będzie strzałem w dziesiątkę. Wyróżni Twoje dzieło spośród konkurencyjnych pozycji, a dzięki solidnemu wykonaniu posłuży przez bardzo długi czas, nie tracąc przy tym walorów wizualnych. Podczas składania zamówienia wystarczy wskazać interesujący Cię format, rodzaj papieru, liczbę stron, dodatkowe zabezpieczenie okładki oraz formę sprawdzania plików - ręczną lub automatyczną.

Twarda oprawa książki postrzegana jest jako bardziej prestiżowa i odporna na zużycie. Grubsza i solidniejsza okładka niweluje ryzyko odkształceń nawet w wyniku częstego przeglądania zawartości. Publikacje klejone lub szyto-klejone zapobiegają rozwarstwianiu dzieła czy wypadaniu kartek. Z biegiem czasu nie tracą na swojej jakości. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Zapraszamy!