Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka samozamykające druk online

Pudełka samozamykającePudełka samozamykające

Pudełka samozamykające to z pewnością interesujące rozwiązanie, które warto rozważyć jeżeli chcesz zapakować własny produkt. Opakowania te charakteryzują się łatwym składaniem, gdzie nie potrzebujesz żadnego kleju. Pudełka samozamykające otwierają się oraz zamykają w bardzo wygodny sposób. Korzystanie z tego opakowania jest więc bardzo proste. Pudełka samozamykające mogą być świetną propozycją na zapakowanie produktu, dzięki czemu będzie on odpowiednio zabezpieczony.

Wygodne opakowania dla Twoich produktów

Oferowane przez nas opakowania wyróżniają się wysoką trwałością, dzięki czemu odpowiednio zabezpieczą one Twój produkt przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Możesz umieścić na nich dowolną grafikę, dzięki czemu pudełka samozamykające będą skutecznie reklamować Twoje przedsiębiorstwo. Zdecyduj się więc na estetyczny projekt graficzny i zwróć na siebie uwagę! Pudełka samozamykające mogą w sposób ładny oraz elegancki promować Twój produkt.

Wybierz odpowiednie parametry

W naszej drukarni klienci mogą wybierać spośród kilku rodzajów kartonów. Oferujemy:

· Karton GC1 Neoboard 300g

· Karton GC2 330g

· Karton Ovaro 350g

· Kraftliner 250g

Są to wytrzymałe materiały, które skutecznie będą chronić zapakowany produkt. Możesz liczyć na to, że jakakolwiek rzecz opakowana w pudełko samozamykające będzie bezpieczna. Klienci mają do wyboru także różne wymiary wewnętrzne pudełka, dzięki czemu możesz dostosować te parametry do swoich potrzeb. Ponadto zajmujemy się foliowaniem pudełek samozamykających. Możesz zdecydować się na folię matową lub połyskową. Dodatkowo istnieje opcja pokrycia opakowania lakierem UV.

Wysokiej jakości druk pudełek samozamykających

Nasza drukarnia gwarantuje wysokiej jakości druk grafik na pudełkach. Dzięki temu możesz efektownie oraz efektywnie promować swoje produkty. Zamówienia realizujemy już od 50 sztuk. Co więcej, nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę. Gotowy produkt dostarczamy pod wskazany adres w formularzu. Nie czekaj i zamów pudełka samozamykające już dziś!