Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka sleeve druk online

Pudełka sleevePudełka sleeve

Pudełka sleeve to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz odświeżyć wygląd Twoich produktów. Dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi potrafią one wprowadzić zupełnie nowe życie w konkretny produkt. Co więcej, nie są one droższe niż tradycyjne opakowania, dlatego warto przemyśleć ich zamówienie. Pudełka sleeve są bardzo proste w składaniu i każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Dodatkowe klejenie na jednej krawędzi zapewnia opakowaniu większą trwałość.

Eleganckie opakowanie dla produktów

Możliwość zadruku pudełka sleeve sprawia, że opakowanie to staje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Wystarczy zaprojektować estetyczną grafikę, która będzie przykuwać wzrok potencjalnych klientów. Możesz umieścić na pudełku sleeve logo, hasło reklamowe lub dane kontaktowe Twojego przedsiębiorstwa. Możliwości promocji firmy dzięki takim opakowaniom jest naprawdę wiele. Jest to więc rozwiązanie warte uwagi.

Wytrzymałe pudełka sleeve

Możemy dostosować parametry pudełka sleeve do Twoich preferencji. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wymiar opakowania. Dodatkowo umożliwiamy wybór kartonu, z którego pudełko będzie wykonane. Znajdziesz u nas między innymi:

· Karton GC1 Neoboard 300g

· Karton GC2 330g

· Karton Ovaro 350g

· Kraftliner 250g

W ten sposób możesz wybrać odpowiedni materiał, w którym będzie zapakowany Twój produkt. Wszystkie te kartony wyróżniają się wysoką trwałością, dzięki czemu zapakowana rzecz będzie w pełni bezpieczna. Możesz zdecydować się także na uszlachetnienie pudełka sleeve. Oferujemy możliwość pokrycia opakowania folią matową lub połyskową. Ponadto możesz pokusić się o lakierowanie UV pudełka.

Nasza oferta

Gwarantujemy druk pudełek sleeve najwyższej jakości. Dzięki temu Twoje produkty będą prezentować się w doskonały sposób. Przesłane do nas pliki graficzne mogą być sprawdzone przez profesjonalnego grafika. Co więcej, gwarantujemy naszym klientom darmową wysyłkę. Zamówienia realizujemy już od 10 sztuk. Posiadamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku!