Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka dno - wieczko druk online

Pudełka dno - wieczkoPudełka dno-wieczko

Każdy z nas lubi odpakowywać prezenty lub nowe produkty. Dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się więc na zakup eleganckich opakowań. Przykładem takiego są dwuczęściowe kartoniki, zwane inaczej pudełkami dno-wieczko. Posiadają one niezwykle prostą konstrukcję, a są przy tym bardzo eleganckie. Jest to świetny pomysł na opakowanie prezentów dla np. naszych pracowników. Wystarczy zaprojektować ciekawą grafikę, która będzie dobrze się prezentować na takim kartonie.

Opakowanie proste w obsłudze

W dolnej części opakowania umieszcza się przedmiot, natomiast górną częścią (czyli wieczkiem) zamyka się go. W ten sposób otrzymujemy szczelnie zamknięty produkt. Nasza drukarnia oferuje zadruk obu części opakowania według Twojego indywidualnego projektu. W ten sposób możesz stworzyć oryginalne pudełko, które wykorzystasz jak tylko sobie zamarzysz. Pamiętaj o tym, że estetyczne opakowanie to jeden z lepszych sposobów na zachęcenie klienta do zakupu Twojego produktu.

Umieść w pudełku dno-wieczko dowolny przedmiot

Pudełka dno-wieczko są bardzo popularne szczególnie w branży obuwniczej. Nic dziwnego, ponieważ opakowania te są bardzo proste w obsłudze i jednocześnie dobrze zabezpieczają dany produkt. Bez problemu możesz zapakować w nich notesy, kalendarze, długopisy, czy nawet biżuterię. Zagospodarowanie wnętrza pozostawiamy Tobie, natomiast my zajmiemy się zadrukiem obu części opakowania. Możesz mieć pewność, że nadruk będzie najwyższej jakości.

Wysokiej jakości nadruk na opakowaniach

Nasza internetowa drukarnia oferuje szeroki wybór wymiarów pudełka dno-wieczko. Dodatkowo nasi klienci mają do wyboru 4 różne rodzaje kartonu, dzięki czemu można dobrać odpowiednie parametry opakowania pod swoje indywidualne potrzeby. Oferujemy także foliowanie pudełka folią matową lub połyskową. W przypadku tej matowej możesz także zdecydować się na lakier wybiórczy UV. W ten sposób stworzysz naprawdę ciekawe i unikatowe opakowanie.