Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Karty firmowe - kalendarzyki listkowe druk online

Karty firmowe - kalendarzyki listkowe
Kalendarzyki listkowe

Szukasz ciekawego materiału reklamowego dla swojej firmy, który przy okazji będzie praktyczny? Decydując się na taki gadżet masz większe prawdopodobieństwo, że klient będzie chciał go zatrzymać. Do tego świetnie nadają się kalendarzyki listkowe, które dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi idealnie chowają się w portfelu.

Karty firmowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dzięki nim możemy mieć kalendarz zawsze pod ręką. Nie zajmuje on dużo miejsca, dlatego świetnie nadaje się na podróże służbowe. Pomimo swojego małego rozmiaru, nadal zachowuje on wszystkie funkcje typowego kalendarza. Listkowy kalendarz świetnie pomaga nam zorientować się w rachubie czasu. Podczas rozmowy z klientem przez telefon możemy bez problemu zaznaczyć w kalendarzu umówione spotkanie.

Kalendarze listkowe świetnie nadają się na mały upominek dla pracowników. Zwłaszcza dla tych, którzy znaczną część swojego czasu przeznaczają poza siedzibą firmy. Jednak taki gadżet reklamowy spisuje się nie tylko w pracy. Można go również wykorzystać w domu. Przyczepiony magnesem na lodówkę pozwoli nam na szybkie zaznaczenie ważnej dla nas daty. Małe logo umieszczone na karcie dodatkowo będzie budować świadomość istnienia naszego przedsiębiorstwa wśród potencjalnych klientów.

Niewielki kalendarz firmowy

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości gadżety reklamowe. Możesz u nas zamówić kalendarze z narożnikami prostokątnymi, jak i zaokrąglonymi. Zależnie od swoich potrzeb, możesz wybrać folię matową, albo połyskującą. Typowy rozmiar tego materiału reklamowego to 85 x 55 mm. Oferujemy zadruk dwustronny, dzięki czemu na odwrocie kalendarza można dodać niezbędne informacje na temat firmy, jak np. miejsce siedziby przedsiębiorstwa.

Kalendarze listkowe zamówisz u nas już od 100 sztuk. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz darmową wysyłkę. Jeśli chcesz więc zaskoczyć swoich pracowników ciekawym upominkiem lub chcesz zwiększyć liczbę potencjalnych klientów, koniecznie skorzystaj z naszej oferty!