Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Projekty Graficzne

Projekty Graficzne

Zaufało nam tysiące firm i instytucji.

projekty graficzne
Design

Od lat współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi firmami i markami w Polsce, nieustannie się rozwijając i podążając za nowoczesnymi trendami w grafice. Projekty graficzne, które wykonujemy, łączą oczekiwania klientów z całością kampanii reklamowej. Działając od lat na rynku mamy świadomość, że wizerunek firmy uzależniony jest od wielu czynników, a kwestie grafiki są bardzo ważne. Dlatego idziemy z duchem czasu i nie boimy się wyzwań nawet najbardziej wymagających klientów i parterów biznesowych. Traktujemy to jak doświadczenie, które daje okazję do dalszego rozwoju, a jednocześnie czerpania inspiracji od najlepszych marek i firm na rynku, które od lat silną pozycją biznesową potwierdzają swoją jakość.

projekty graficzne
projekty graficzne opakowań
projekty graficzne
Projektowanie online - działamy nawet w trudnym czasie!

Rok 2020, z uwagi na pandemię koronawirusa, nie sprzyjał działalności wielu firm, ale jako doświadczona agencja wiemy, że nawet w tak trudnych momentach nie można zwalniać. Dlatego rozwijaliśmy się w kierunku nowoczesnej grafiki poznając trendy marketingu na 2021 rok. Nasze projekty w minionych miesiącach mocno odnosiły się do sytuacji w kraju i na świecie. Razem z naszymi partnerami biznesowymi i klientami często tworzyliśmy realizacje pełne empatii - słowa, które mocno przebijało się w przestrzeni publicznej. Dobre grafiki i ulotki, które nie tylko promowały działania naszych klientów, ale dodawały otuchy w tych trudnych czasach były dla nas inspiracją do szukania nowych form komunikowania się z zastosowaniem grafiki. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie łatwiejszy i stanie się bardziej pozytywnym czasem, ale z minionego wychodzimy z bagażem dobrych emocji, jakie można przekazać za pomocą grafiki. Dla naszego doświadczonego zespołu pracowników to dowód, że nawet po wielu latach pracy w branży można poznać nowe kwestie i warto nieustannie się rozwijać, mając na uwadze istotę komunikacji międzyludzkiej. Ulotki, które zaprojektowaliśmy w minionym roku był jak historie, które dodawały otuchy i empatii. Łączyliśmy dobre emocje z wysoką jakością każdej grafiki i wychodzeniem poza schematy. Czas, w którym obecnie żyjemy bardzo mocno uświadomił nam znaczenie dobrych projektów graficznych, które mają moc nie tylko budowania personalizacji z marką i wpływania na działania marketingowe, ale też dzielenia się dobrymi emocjami.

projekty graficzne
Przed nami wiele dobrego - działajmy razem!

Mimo spowolnienia rozwijamy się i na bieżąco śledzimy oraz wdrażamy nowoczesne trendy w grafice. Nasze projekty dostosowane są do najnowszych trendów w social mediach. Wiele projektów, które obecnie wykonujemy kładzie nacisk na potrzebę komunikacji i dołączania do społeczności użytkowników, których łączą te same wartości i chęć wymiany poglądów. Ideę tę realizujemy w codziennej pracy wierząc, że jeszcze wiele dobrych projektów przed nami. Działając w branży on-line nie jesteśmy tak mocno narażeni na sytuację związaną z pandemią jak firmy stacjonarne. Dlatego kładziemy nacisk na kontakt z klientem poprzez Internet mimo utrudnień dnia codziennego i stale wzbogacamy naszą ofertę.

Zastanów się, bo może właśnie w Twojej firmie brakuje jasnych i przejrzystych treści reklamowych. Zapytaj o to bliskich i klientów. Z pewnością potrzebujesz tego będąc właścicielem salonów i sklepów stacjonarnych. Skontaktuj się z nami - wybierzemy dla Ciebie najlepszy styl, format i grafikę, które pozwolą Ci rozwijać się na rynku nawet w trudnych czasach!

Cennik projektów graficznych

 

  Rodzaj i format projektu graficznego Cena netto
1 Opracowanie projektu katalogu A4 (cena za stronę A4) od 50zł
2 Opracowanie projektu katalogu A5 (cena za stronę A5) od 50zł
3 Opracowanie projektu teczki ofertowej od 120zł
4 Opracowanie projektu ulotki składanej A3 do A4 od 300zł
5 Opracowanie projektu ulotki składanej A4 do A5 od 250zł
6 Opracowanie projektu ulotki składanej A4 do DL od 250zł
7 Opracowanie projektu ulotki A4 od 150zł
8 Opracowanie projektu ulotki A5 lub DL lub A6 od 150zł
9 Pakiet Business Start (teczka ofertowa, papier firmowy, wizytówka) od 350zł
10 Pakiet Business Premium (teczka ofertowa, papier firmowy, wizytówka, koperta) od 400zł
11 Opracowanie projektu plakatu B1 od 300zł
12 Opracowanie projektu plakatu A1 od 300zł
13 Opracowanie projektu plakatu A2 od 250zł
14 Opracowanie projektu plakatu A3 od 200zł
15 Opracowanie projektu Roll-up od 200zł
16 Opracowanie projektu banera (cena za 1m2) od 40zł
17 Dostosowane dostarczonego projektu graficznego do druku od 30zł
18 Opracowanie grafiki do Social Media lub strony internetowej od 50zł