Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
billboardy cyfrowe druk online

billboardy cyfrowe
Billboardy cyfrowe

Zapewne każdy z nas nie raz zwrócił uwagę na wielkie billboardy, które spotkać możemy najczęściej przy drogach. Są one wciąż jednym z najbardziej atrakcyjnych materiałów reklamowych. Dzięki swojemu wielkiemu rozmiarowi zwracają one na siebie uwagę i pozwalają na dotarcie do ogromnej ilości potencjalnych klientów. Właśnie na tym najbardziej zależy przedsiębiorcom. Jest to o wiele skuteczniejsza forma przekazu reklamy niż ulotka czy plakat. Warto więc zastanowić się nad inwestycją w billboard cyfrowy.

Ten materiał reklamowy charakteryzuje się wysoką jakością przy zachowaniu dużego formatu. Decydując się na druk cyfrowy można zyskać niewielki koszt produkcji takiego billboardu. Jest to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na niskonakładowych realizacjach. Przy niskiej cenie możemy otrzymać naprawdę atrakcyjną dla potencjalnego klienta reklamę.

Wysoka jakość i niska cena

Dostępne w naszej ofercie cyfrowe billboardy są w formacie 5040 x 2380 mm. Jest to standardowy rozmiar, który pozwala umieścić reklamę na większości billboardów. Drukujemy je na materiale blueback 115 g, który zapewnia wodoodporność. Dzięki temu jest to naprawdę trwały materiał reklamowy, który przetrwa każde warunki atmosferyczne. Dodatkowo zapewnia on nieprzezroczystość zadruku, przez co poprzednie warstwy nie będą prześwitywać. W ten sposób otrzymamy intensywne kolory na naszym billboardzie.

Z tego typu materiału reklamowego korzystają nie tylko duże firmy. Na billboardy powinny zwrócić uwagę także przedsiębiorstwa lokalne, które chcą pokazać swoją usługę czy produkt większej ilości potencjalnych klientów. Decydując się na tego typu reklamę mamy pewność, że zwróci ona na siebie uwagę wielu osób. Warto więc postawić na porządny projekt billboardu, który będzie zarówno atrakcyjny dla oka, jak i treściwy.

Jeśli masz już swój projekt, koniecznie prześlij go naszym grafikom. W ten sposób będziesz miał pewność, że jest on prawidłowo wykonany. Naszym klientom oferujemy niskie ceny oraz darmową dostawę pod wskazany adres. W ten sposób nie musisz wychodzić z domu, aby zamówić reklamę dla swojej firmy.