Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
etui na karty menu druk online

etui na karty menu
Etui na karty menu

Na taki gadżet reklamowy powinna zdecydować się każda restauracja. Pozwala on na zabezpieczenie menu przed zniszczeniem. Dodatkowo będzie to efektowna oprawa karty dań w Twoim lokalu. Okładka na menu jest praktycznym rozwiązaniem, które buduje świadomość marki na rynku. Dzięki wysokiej jakości drukowanych przez nas materiałów reklamowych, Twoje przedsiębiorstwo będzie bardziej zapamiętywalne. Decydując się na prostą formę oraz wytrzymałość, etui na menu sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego lokalu.

Okładka na karty menu charakteryzują się wysoką trwałością dzięki zastosowaniu litej tekstury o grubości 1,9 mm. W ten sposób sprawimy, że nasze karty menu będą dobrze wyglądać przez długi czas. Co więcej, menu znajdujące się w etui jest łatwe w aktualizacji. Poprzez zastosowanie śrub można szybko wymienić wewnętrzne karty dań na nowe. Jest to więc praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziemy musieli ciągle dodrukowywać nowych kart menu.

Chcesz pokazać się z jak najlepszej strony jako restauracja? Koniecznie zdecyduj się w takim razie na okładki na menu, dzięki czemu pokażesz się jako profesjonalny lokal dbający o szczegóły. Wyślij nam swój projekt, a my zrealizujemy Twoje zamówienie!

Okładki na karty dań dla restauracji

Drukujemy okładki na karty menu w formacie A5 i A4. Nasi klienci mają do wyboru folię matową lub połyskującą. Tekstura lita o grubości prawie 2 mm sprawia, że nasze karty menu będą o wiele trwalsze. Jest to bardzo ważne przy prowadzeniu restauracji, ponieważ menu trafia do rąk wielu klientów w ciągu nawet jednego dnia. Etui drukujemy dwustronnie, dzięki czemu na drugiej stronie możemy dodać logo lub inne ważne informacje na temat lokalu. Mocujemy również mechanizm w postaci 2 srebrnych śrub introligatorskich.

Okładka na karty menu jest więc praktycznym rozwiązaniem, które docenia wiele restauracji. Ten gadżet reklamowy przeznaczony jest do długotrwałego użytkowania. Dlatego warto zadbać o odpowiedni projekt graficzny. Złóż zamówienie na naszej stronie internetowej, a my jak najszybciej wyślemy Ci gotowy produkt.