Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
plakaty dwustronne (jednakowa grafika na dwóch stronach) druk online

plakaty dwustronne (jednakowa grafika na dwóch stronach)Plakaty dwustronne (jednakowa grafika na dwóch stronach)

Dwustronne plakaty są ekonomicznym i estetycznym sposobem na przekazanie wiadomości. Jak sama nazwa wskazuje, plakaty te posiadają projekt wydrukowany po obu stronach papieru, co pozwala na podwójną ilość komunikatów na tej samej przestrzeni fizycznej. Dwustronne plakaty są idealne zarówno dla reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej ze względu na ich trwałość i wszechstronność. Spróbuj urozmaicić swoją przestrzeń handlową dzięki dwustronnym plakatom. Pamiętaj o przygotowaniu estetycznego projektu graficznego, który będzie przykuwał wzrok potencjalnych klientów.

Do czego można wykorzystać plakaty dwustronne?

Są one powszechnie stosowane w przestrzeniach handlowych, centrach handlowych, lotniskach i innych miejscach publicznych do reklamowania produktów lub usług, ponieważ mogą być łatwo postrzegane z dwóch kierunków ze względu na podwójną naturę. Dwustronne plakaty są doskonałym narzędziem marketingowym, ponieważ zapewniają firmom ogromny potencjał, aby zrobić dobre wrażenie na dużej przestrzeni przy niskich kosztach. Plakaty to świetny sposób na reklamę i marketing Twojej firmy. Mogą one być umieszczone w miejscach o dużym natężeniu ruchu, aby Twoja wiadomość była widoczna dla jak największej liczby osób. Są one również doskonałym sposobem na promowanie specjalnych wydarzeń lub sprzedaży.

Zamów plakaty dwustronne już dziś!

W naszej drukarni znajdziesz wiele różnych formatów plakatów dwustronnych (A3, A2, A1, A0, B3, B2, B1, B0, XXL). Dodatkowo klienci mogą wybierać spośród dwóch rodzajów papieru. Pierwszym jest kreda połysk 170g, a drugim kreda mat 170g. Decydując się na naszą ofertę możesz dodać aż 30 różnych wzorów! Umożliwiamy także sprawdzenie plików projektu przez profesjonalnego grafika. Dzięki temu będziesz miał pewność, że grafika będzie dokładnie dopasowana do plakatu. Zamówienia realizujemy już od 10 sztuk, a wysyłkę otrzymasz od nas gratis.