Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka kieszonka otwarta druk online

Pudełka kieszonka otwartaPudełka kieszonka otwarta

Pudełka typu otwartej kieszonki są idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz zapakować vouchery, bilety, czy zaproszenia na konkretne wydarzenia. Ich prosta konstrukcja sprawia, że są one łatwe w składaniu. Jest to swego rodzaju alternatywa dla tradycyjnej koperty. Pudełka typu otwartej kieszonki są o wiele bardziej efektowne i eleganckie niż inne opakowania. Umieszczając na nich estetyczną grafikę sprawisz, że osoby otrzymujące takie pudełko będą jeszcze bardziej chcieli sprawdzić jego zawartość.

Opakowanie, w którym zmieścisz bilety, vouchery oraz zaproszenia

Szukasz ładnego opakowania, w którym zmieścisz zaproszenie na event? Może chcesz zapakować prezent w formie biletu? W takim razie warto zdecydować się na pudełka typu otwartej kieszonki. Bez problemu zmieścisz w nich voucher, zaproszenie, czy bilet. Pamiętaj jednak o przygotowaniu estetycznego projektu graficznego. Dzięki temu sprawisz, że opakowanie będzie jeszcze ładniejsze. Im pudełko lepiej się prezentuje, tym klient bardziej chce zajrzeć do środka.

Eleganckie pudełko typu otwartej kieszonki

Pudełka typu otwartej kieszonki świetnie sprawdzają się także jako opakowania na zaproszenie na imprezę pracowniczą. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zorganizować taki event, koniecznie zdecyduj się na pudełka typu otwartej kieszonki. W ten sposób stworzysz eleganckie opakowanie, które będzie zawierało w środku indywidualne zaproszenie na imprezę. Każdy pracownik z pewnością się ucieszy z takiego prezentu.

Wysokiej jakości druk

Nasza drukarnia oferuje szeroki wybór wymiarów otwartej kieszonki. Klienci mogą zdecydować się na aż 4 różne rodzaje kartonu, z którego wykonane będzie opakowanie. Oferujemy zadruk pudelka jednostronny 1/0, 4/0 lub 5/0. Przesłany do nas projekt sprawdzić może doświadczony grafik, który naniesie ewentualne poprawki. Gwarantujemy naszym klientom darmową oraz szybką dostawę produktu pod wskazany adres.