Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
pocztówki druk online

pocztówki

Zobacz również Pocztówki Personalizowane

pocztówka dwustronna wizualizacja

Pocztówki

Pocztówki to fascynujący środek komunikacji - lekkie, trwałe i dostępne do wysłania na cały świat. Pocztówki mogą być w wielu różnych wzorach, kształtach i rozmiarach; niektóre są przeznaczone wyłącznie do kolekcjonowania, podczas gdy inne są wysyłane z wiadomością rozciągającą się na całe kontynenty. Pocztówki mają swój niepowtarzalny klimat - to prawie tak, jakby kartka przeżywała swoją własną przygodę, gdy jest wysyłana z miejsca, z którego pochodzi.

Kreatywny sposób na wysyłanie wiadomości

Pocztówki służą nie tylko jako sposób na szybką i oszczędną komunikację, ale także jako kreatywne płótno do wyrażania siebie - co czyni je popularnymi zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców. Pocztówki to doskonały sposób na podzielenie się swoimi przemyśleniami z całym światem. Wydrukowane na wysokiej jakości papierze, nasze pocztówki są dostępne w wielu różnych wzorach. Pocztówki wykorzystywane są nie tylko do komunikacji z przyjaciółmi lub rodziną. Niektórzy przedsiębiorcy decydują się na to rozwiązanie w przypadku wysyłania pozdrowień do swoich pracowników. Jest to więc świetna propozycja nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla przedsiębiorstw.

Pocztówki – nasza oferta

Oferujemy dwa różne formaty pocztówek do wydruku: A6 pion (105 x 148 mm) oraz DL pion (99 x 210 mm). Możesz zdecydować się na papier kredowy mat 350g lub karton Splendorgel Extra White 340g. Pocztówka może być zadrukowana jednostronnie 4/0 lub dwustronnie 4/4. W ofercie posiadamy także możliwość wykorzystania folii matowej 1/0 lub folii soft touch 1/0 razem z lakierem UV. Nasi klienci mogą dodać do pocztówki aż 30 różnych wzorów. Jeżeli tego potrzebujesz, specjalnie dla Ciebie dotniemy produkt do konkretnego formatu. Zamówienia realizujemy już od 10 sztuk. Dodatkowo gwarantujemy darmową wysyłkę!