Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka fasonowe druk online

Pudełka fasonowePudełka fasonowe

Pudełka fasonowe są świetnym rozwiązaniem jeżeli zależy Ci na szczelnym zapakowaniu konkretnego produktu. Wyróżniają się one solidną konstrukcją, jednocześnie będąc łatwe w składaniu. Pudełka fasonowe posiadają bezklejowe zamknięcie. Odróżniają się one na tle reszty opakowań ze względu na elegancki sposób ich otwierania. Jeżeli chcesz więc zapakować gadżety reklamowe lub biżuterię, jest to idealna propozycja właśnie dla Ciebie!

Eleganckie pudełka fasonowe

Projektując estetyczną grafikę masz pewność, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Twojego opakowania. Pudełka fasonowe nie sposób pomylić z żadnym innym kartonem. Na podstawie Twojego projektu przygotujemy wysokiej jakości nadruk, który sprawi, że opakowanie wyróżniać się będzie unikatowością. Pudełka fasonowe to ciekawy sposób na promocję swojej marki. Wystarczy zamieścić logo na opakowaniu, aby ludzie dowiedzieli się o Twojej firmie.

Solidne opakowania na Twój produkt

Oferowane przez nas pudełka są wykonane z trwałego materiału, dzięki czemu Twój produkt przetrwa każdy transport. Dzięki swojej budowie sprawiają one, że ani pakujący, ani odpakowujący nie mają problemów z korzystaniem z tego opakowania. Produkty dostarczone w estetycznie wyglądającym pudełku fasonowym z pewnością wpłyną na pozytywny odbiór Twojej firmy. Jeżeli szukasz więc eleganckiego i solidnego opakowania, zdecyduj się na pudełka fasonowe!

Nasza oferta

Nasza firma oferuje nadruk pudełek fasonowych na wielu różnych wymiarach. W przypadku tych opakowań zapewniamy 2 rodzaje kartonów – GC2 330g oraz Ovaro 350 g. Nasi klienci mogą zdecydować się na foliowanie matowe oraz połyskowe. W przypadku tego matowego można skorzystać także z lakieru wybiórczego UV, żeby jeszcze bardziej zabezpieczyć swoje pudełko fasonowe. Przesłane do nas pliki mogą zostać sprawdzone przez profesjonalnego grafika. Gotowy produkt przesyłamy rozłożony na płasko, jednak do jego złożenia nie potrzebujesz żadnego kleju.