Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Koperty kurierskie druk online

Koperty kurierskie

Koperty kurierskie z nadrukiem Koperty kurierskie z nadrukiem papier kraft

Koperty kurierskie

Dla każdego nadawcy oraz kuriera bezpieczeństwo wysyłki jest najważniejsze. W tym przypadku z pewnością przydają się koperty kurierskie, które ułatwiają zaadresowanie paczek. Dzięki temu firmy mogą uniknąć zgubienia listu przewozowego. Zwykłe kartki przyklejane przezroczystą taśmą są rozwiązaniem czasochłonnym oraz nietrwałym. Dlatego warto zdecydować się na koperty kurierskie, które są o wiele bezpieczniejsze.

Przydają się one przede wszystkim firmom, które codziennie wysyłają ogromne ilości przesyłek. Koperty kurierskie są swego rodzaju folią, którą przykleja się na daną przesyłkę. Na niej umieszcza się najczęściej dokumenty, które potrzebne są przy zamówieniach. Szczelna folia zabezpiecza wszystko przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Co więcej, jej warstwa pokryta jest mocnym klejem, dzięki czemu naklejanie ich na przesyłki jest łatwe i szybkie. Dodatkowo mamy pewność, że koperta nie odklei się podczas transportu.

Przydatne rozwiązanie dla sklepów internetowych

Koperty kurierskie są niezastąpionym rozwiązaniem dla sklepów, które prowadzą swoją działalność w internecie. Do nich można włożyć chociażby faktury, listy przewozowe, gwarancje czy instrukcje obsługi. Często przedsiębiorstwa decydują się na umieszczenie w nich danych adresowych klienta. Dzięki kopertom kurierskim paczki są szczelnie zamknięte, przez co nie trzeba martwić się wilgocią.

Czasami firmy kurierskie realizować muszą większe zamówienia, które składają się z wielu paczek. Wykorzystując koperty można bez problemu oznaczyć kolejne przesyłki i podporządkować je do jednego zamówienia. W ten sposób zyskujesz pewność, że nic się nie zgubi podczas transportu. Zaginione paczki dla nadawców oraz kurierów wiążą się z finansowymi konsekwencjami, dlatego warto się przed tym zabezpieczyć.

Koperty kurierskie dla każdego

Oferujemy wysokiej jakości druk kopert kurierskich w atrakcyjnej cenie. Dostępne u nas formaty to B5, B4 i B4+. Znajdziecie w naszej ofercie także różne rodzaje papieru oraz formy zamykania kopert. Jeżeli zależy wam na estetycznym oznaczeniu waszych przesyłek, koniecznie skontaktujcie się z nami!