Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka kieszonka zamykana druk online

Pudełka kieszonka zamykanaPudełka kieszonka zamykana

Pudełka typu kieszonki zamykanej świetnie sprawdzają się jako opakowanie na vouchery, bilety oraz zaproszenia. Są one proste w składaniu, a dzięki klejeniom w dwóch miejscach są one niezwykle trwałe. Pudełka te pozwalają na stworzenie eleganckiego opakowania, które z pewnością będzie cieszyć oko. Wystarczy zaprojektować estetyczną grafikę, wobec której nikt nie przejdzie obojętnie. W ten sposób stworzysz unikalne opakowanie.

Praktyczne i eleganckie opakowanie

Wielu przedsiębiorców decyduje się na ten rodzaj pudełka przy rozdawaniu swoim pracownikom zaproszeń na imprezę firmową. Zamknięta kieszonka sprawia, że całe opakowanie wydaje się być bardziej eleganckie. Możesz być pewny, że wykorzystując takie pudełko zaciekawisz swoich pracowników. Zamknięta kieszonka to także świetny pomysł na zapakowanie voucheru lub biletu na np. koncert.

Zaproszenie na ślub w zamykanej kieszonce

Niektórzy decydują się nawet na ten rodzaj opakowania w przypadku zaproszeń na ślub. Nic dziwnego, ponieważ zamknięte kieszonki wyróżniają się ciekawym oraz oryginalnym wyglądem. Jeżeli chcesz zaciekawić odbiorców, warto zaprojektować unikalną grafikę, która już na pierwszy rzut oka wyglądać niezwykle interesująco. Pamiętaj o tym, że im lepiej opakowanie będzie wyglądać, tym bardziej dana osoba będzie chciała zajrzeć do środka. Porządny projekt graficzny jest kluczem do sukcesu!

Wysokiej jakości nadruk oraz darmowa dostawa

Oferujemy zadruk kieszonek zamykanych w wielu różnych formatach. Co więcej, nasi klienci mogą zdecydować się na 4 różne rodzaje kartonu. Dzięki temu możesz dobrać odpowiednie parametry produktu do swoich potrzeb. Nasza drukarnia oferuje zadruk jednostronny 1/0, 4/0 oraz 5/0. Udostępniamy również usługi profesjonalnego grafika, który sprawdzi dla was pliki projektu. Korzystając z naszej oferty posiadasz gwarancję darmowej wysyłki pod wskazany przez Ciebie adres.