Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Pudełka produktowe z zawieszką druk online

Pudełka produktowe z zawieszkąPudełka produktowe z zawieszką

Pudełka produktowe z zawieszką to świetna propozycja na zapakowanie dowolnej rzeczy w estetyczne opakowanie. Projektując ładną grafikę możesz zwrócić uwagę wielu potencjalnych klientów. Oferowane przez nas pudełka produktowe z zawieszką są eleganckie. Dzięki temu zapakowany produkt będzie prezentował się o wiele lepiej. Jednak pudełka produktowe z zawieszką mają także inny cel. Dzięki nim produkt w środku jest o wiele bezpieczniejszy. W ten sposób nie narażamy go na żadne uszkodzenia mechaniczne.

Zastosowanie pudełek produktowych z zawieszką

Nasze pudełka produktowe z zawieszką są proste w składaniu. Dzięki temu bez problemu poradzisz sobie ze złożeniem ich nawet w dużej ilości. Posiadają one klejenie na jednej krawędzi, dzięki czemu są jeszcze trwalsze. Pudełka produktowe w naszej ofercie posiadają dodatkowo zawieszkę, która znacznie ułatwia prezentowanie produktu na półkach. Mogą one w sposób bezpieczny wisieć na ekspozytorach, dzięki czemu będą zawsze widoczne dla klientów.

Wytrzymałe opakowania do produktów

Oferujemy bardzo szeroki wybór rozmiarów pudełek produktowych z zawieszką. Dzięki temu możesz dostosować parametry pod swoje potrzeby. Nasze pudełka są stworzone z kartonu GC2 330g. Jest to wysokiej jakości materiał, który zapewnia dużą wytrzymałość opakowania. Klienci mają możliwość pokrycia pudełka produktowego z zawieszką folią matową lub połyskową. Do tego dochodzi także opcja pokrycia go lakierem UV.

Skorzystaj z naszej oferty!

Nie zapomnij o przygotowaniu estetycznego projektu graficznego takiego pudełka. Nasza drukarnia oferuje sprawdzanie takich plików przez profesjonalnego grafika, dzięki czemu projekt ten będzie dopięty na ostatni guzik. Realizujemy druk pudełek produktowych z zawieszką już od 50 sztuk! Dodatkowo możesz u nas liczyć na darmową wysyłkę. Wystarczy, że podasz adres, a my wyślemy do Ciebie końcowy produkt.