Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Arkusze plano druk online

Arkusze plano
Arkusz plano dla przedsiębiorstw

Arkusze plano to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą pozyskać tańsze ulotki, wizytówki albo plakaty. Trzeba pamiętać o tym, że jest to produkt, który wymaga dalszej obróbki, zanim przekażemy go potencjalnym klientom. Arkusze plano są zadrukowanymi dużymi kartami papieru, na którym znaleźć się mogą projekty ulotek, wizytówek itd. W skrócie jest to więc nieskładany arkusz papieru, gdzie możesz rozplanować według własnych potrzeb różne wydruki. Przede wszystkim arkusze plano pozwalają na ekonomiczny wydruk.

Ten materiał reklamowy może więc dostarczyć nam wszystko, czego potrzebujemy. Wydruk kilku projektów na jednym papierze pozwoli na zmniejszenie kosztów wydruku. Tylko ty decydujesz o tym, jak rozmieszczone mają być projekty na arkuszu. Jeżeli potrzebujesz więc nietypowego wydruku, możesz sam ułożyć swój własny arkusz plano. Umieścisz na nim od kilku do nawet kilkunastu projektów reklamowych. Jest to szczególnie przydatne dla przedsiębiorstw, które nie potrzebują wielkich nakładów materiałów reklamowych.

Darmowa dostawa materiałów reklamowych

Oferujemy naszym klientom wydruk arkuszy plano w formacie od A2 do B1. Mamy także możliwość wydruku materiału w formacie XXL, czyli 1560 x 1100 mm. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni rozmiar arkuszu do swoich potrzeb. Znajdziesz u nas także szeroki wybór papieru, na którym drukowany będzie arkusz plano. Zadruk może być jednostronny, jak i dwustronny, dzięki czemu zmieścisz o wiele więcej projektów reklamowych.

Dla naszych klientów oferujemy darmową wysyłkę, dlatego koniecznie wyślij nam swój projekt. Pliki mogą być sprawdzane zarówno przez automat, jak i przez grafika, dzięki czemu możesz sprawdzić czy Twój projekt jest prawidłowo wykonany. Arkusze plano zamówisz u nas już od 50 sztuk. Jeżeli chcesz więc oszczędzić na ulotkach czy wizytówkach, sprawdź naszą ofertę. Arkusze plano to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy na jednym papierze chcą umieścić kilka projektów.