Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Ulotki personalizowane druk online

Ulotki personalizowane

Ulotki Personalizowane


Ulotki personalizowane sprawdzą się doskonale wtedy kiedy chcesz przekazać odbiorcom unikalny indywidualny tekst, kod rabatowy lub inną wiadomość, która nie będzie się powtarzała na każdej ulotceJak personalizację wykorzystać w praktyce?

Jeśli np. prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz klientom kody rabatowe wraz z produktem. W ramach wydruku jednego pakietu ulotek możesz przygotować różne kody rabatowe o różnych wartościach w zależności od tego jak duże zakupy zrobił u Ciebie klient

Przy zamówieniu pakietu 500 ulotek możesz przygotować dowolną ilość kodów (nie więcej niż 500) a każda ulotka będzie mogła mieć indywidualny kod. lub możesz przygotować np. 5 różnych kodów na 5%, 10%, 15%, 20% itd.

Jak przygotować pliki?

To 3 proste kroki.

projekty graficzne
Przygotowanie projektu
i makiety

Przygotuj projekt i zaplanuj w jakim miejscu ma pojawić się personalizacja. Przygotuj drugi plik tzw. makietę tylko z miejscem nadruku, tak abyśmy wiedzieli w którym miejscu mamy nadrukować treść. Miejsce w makiecie musi pokrywać się z projektem.

Ulotki personalizowane, przygotowanie pliku projektu i makiety.
projekty graficzne opakowań
projekty graficzne
Przygotowanie treści personalizacji

Przygotuj w pliku arkusz gdzie w opisanej kolumnie w każdym wierszu umieść treść personalizacji. Należy pamiętać, że jeśli planujesz zamówić 500szt w pliku powinno znajdować się 500 wierszy, arkusz zapisz do pliku CSV. To już prawie wszystko. Pozostało przygotować plik tekstowy z opisem jaką czcionkę mamy użyć, jakiej wielkości oraz w jakiej kolorystyce.

projekty graficzne
Gotowe!

Wszystko zrobione, projekt ulotki personalizowanej jest gotowy do druku.

Ulotki personalizowane, przygotowanie pliku projektu i makiety.