Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
torby papierowe Kraft druk online

torby papierowe KraftWytrzymałe torby papierowe Kraft – produkt dopasowany do potrzeb

Torba papierowa Kraft to rozwiązanie, które sprawdza się w wielu sytuacjach, a dzięki nadrukowi Twojej grafiki – stanowi doskonałą reklamę. Torby z papieru Kraft są nie tylko estetyczne, ale także bardzo wytrzymałe, dzięki czemu mogą być z powodzeniem wykorzystane w każdej branży. Siedem rozmiarów toreb oraz ich podział na pionowe i poziome pozwala dobrać format odpowiedni do oferowanego asortymentu. Torba papierowa Kraft sprawdzi się w sklepach spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, księgarniach i w wielu innych miejscach.

Torby papierowe Kraft to rozwiązanie ekologiczne, które pomoże zminimalizować ilość odpadków. W przeciwieństwie do plastikowych reklamówek nie wymaga ponoszenia opłaty recyklingowej. Twoje torby papierowe Kraft na pewno zostaną docenione przez klientów i wykorzystane wiele razy, dzięki czemu Twoja reklama znacznie zwiększy zasięg. Niewielkim kosztem wzmocnisz przekaz wizerunkowy firmy i zyskasz w oczach klientów.

Zainwestuj w reklamę z torbami papierowymi Kraft

Torby papierowe Kraft dostępne w drukowanieulotek.pl mają siedem rozmiarów. Pionowe dostępne są w wymiarach: 100 x 400 x 100 mm („torebka na wino”), 180 x 225 x 80 mm, 240 x 340 x 90 mm i 320 x 400 x 130 mm. Torby poziome możesz zamówić w rozmiarach 250 x 190 x 90, 340 x 240 x 100 mm oraz 480 x 350 x 130 mm. Szeroki wybór rozmiarów sprawia, że łatwo dopasujesz rozmiar toreb do potrzeb firmy.

Oferujemy torby wykonane z papieru Kraft o gramaturze 100 g – białego lub szarego prążkowanego. Skręcane papierowe uchwyty mają 6 kolorów, a spersonalizować możesz także kolor jednostronnego zadruku – do wyboru jest biały, czarny, kolorowy oraz kolorowy + biały. Im więcej toreb papierowych Kraft zamówisz, tym niższa będzie cena jednostkowa. Koszt szarych torebek na wino z czarnym uchwytem i nadrukiem przy zakupie 10 sztuk wyniesie 272,16 zł netto, a przy 1 000 sztuk – 2 824,92 zł netto. Co więcej – wszystkie zamówienia wysyłamy bez kosztów wysyłki, niezależnie od wielkości.