Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
torby reklamowe z siatki mesh druk online

torby reklamowe z siatki meshTorby reklamowe z siatki mesh – Twoje odporne i wytrzymałe nośniki reklamowe

Siatka mesh, z której produkowane są torby reklamowe oferowane przez drukowanieulotek.pl, to niezwykle wytrzymały materiał, którego używa się m.in. jako nośnik banerów reklamowych. Jest wodoodporna, a kolory i nadruk nie niszczeją pod wpływem temperatury ani promieniowania UV. Torby reklamowe z siatki mesh są najbardziej wytrzymałe w swojej grupie towarowej i będą służyć klientom przez lata, równocześnie stanowiąc reklamę firmy.

Torbę z siatki mesh można zabrać niemal wszędzie – do szkoły, pracy, urzędu, na zakupy, na urlop i na trening. Pojemna, poręczna i wytrzymała torba z pewnością zostanie doceniona przez klientów, którzy nieświadomie będą polecać Twoją firmę innym. Torba reklamowa z siatki mesh to rozwiązanie, które podniesie prestiż przedsiębiorstwa, pokazując, że doceniasz ekologiczne rozwiązania. Aby skorzystać z jej funkcjonalności, nie musisz sprzedawać towarów – taka torba sprawdzi się jako opakowanie nagród konkursowych, świątecznych prezentów dla pracowników albo w formie gratisu reklamowego.

Poręczna torba reklamowa z siatki mesh

Torby reklamowe z siatki mesh oferowane przez drukowanieulotek.pl wykonane są z siatki mesh o gramaturze 270 g i zadrukowane jednostronnie w kolorze. Dostępne są dwa formaty: 360 x 360 x 110 mm i 450 x 450 x 130 mm oraz 12 kolorów sznurka. Każdy przesłany plik graficzny powinien być przygotowany według dostępnej na stronie instrukcji. Przez zleceniem wydruku zostanie dodatkowo sprawdzony przez grafika lub automat (możesz dokonać wyboru, w jaki sposób powinien zostać zweryfikowany).

Cena toreb reklamowych z siatki mesh będzie się różnić w zależności od zamówionej ilości. Dla przykładu: torbę o wymiarach 360 x 360 x 10 mm z białym sznurkiem można zamówić już od 1 sztuki i będzie kosztować wówczas 111,72 zł netto, przy 10 sztukach będzie to koszt 355,32 zł netto, a przy 1 000 sztuk – 27 057,24 zł netto. Torby reklamowe z siatki mesh, podobnie jak inne zamówienia ze standardowym terminem realizacji, wysyłamy bez dodatkowych kosztów przesyłki.