Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
Torby cateringowe Kraft bez uchwytów druk online

Torby cateringowe Kraft bez uchwytówTorby cateringowe Kraft bez uchwytów – rozwiązanie nie tylko dla gastronomii

Torby cateringowe Kraft bez uchwytów to ekologiczne rozwiązanie dedykowane przede wszystkich dla firm z branży gastronomicznej, sprawdzą się jednak idealnie również w wielu innych przedsiębiorstwach. Torby cateringowe Kraft łączą w sobie wytrzymałość, ekologię i… reklamę marki. Dzięki nadrukowi na torbie Twoi klienci na pewno zapamiętają firmę, szczególnie jeśli korzystają z usług po raz pierwszy i zamawiają produkt z dostawą do domu. Spersonalizowane ekologiczne torby, w które zapakujesz zamówienie, na pewno zostaną docenione przez klientów. Również dlatego, że mogą zostać przez nich ponownie wykorzystane.

Klienci coraz częściej doceniają firmy, które stawiają na ekologiczne rozwiązania i minimalizują ilość plastikowych śmieci. W porównaniu do klasycznych reklamówek torby cateringowe są też bardziej oszczędne – nie ponosisz kosztów związanych z opłatą recyklingową. Zaletą braku uchwytów jest możliwość zaklejenia torby naklejką, która zapobiegnie wypadnięciu zawartości podczas transportu, np. przy ostrym hamowaniu. Torby cateringowe Kraft bez uchwytów to sprawdzą się również u producentów rękodzieła i sprzedawców internetowych.

Prosta i skuteczna reklama – torby cateringowe Kraft bez uchwytów

W drukowanieulotek.pl zamówisz torby cateringowe Kraft bez uchwytów w trzech rozmiarach: 260 x 250 x 320 mm, 320 x 220 x 250 mm oraz 320 x 220 x 330 mm. Do wyboru masz dwa gatunki papieru, z którego zostaną wykonane torby: Kraft biały 100 g i Kraft szary prążkowany 100 g. Możliwy jest zadruk jednostronny biały, czarny, kolorowy lub kolorowy + biały. Przesłana przez Ciebie grafika może zostać nadrukowana na przodzie torebki albo na przedniej i tylnej stronie.

Pamiętaj, że cena jednostkowa torby cateringowej Kraft bez uchwytów będzie zależeć od ilości zamówionych sztuk. W przypadku szarej torby o wymiarach 260 x 250 x 300 mm z jednostronnym czarnym zadrukiem koszt wydruku 10 toreb wyniesie 263,76 zł netto, zaś 1 000 toreb – 2 200,80 zł netto.