Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
taśma samoprzylepna z nadrukiem druk online

taśma samoprzylepna z nadrukiemTaśma samoprzylepna z nadrukiem

Taśma samoprzylepna z nadrukiem to produkt, który coraz częściej wybierany jest przez przedsiębiorstwa. Pozwala ona na zabezpieczenie dostarczanych produktów, dzięki czemu są one mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, możliwość zadrukowania taśmy samoprzylepnej sprawia, że zwiększamy rozpoznawalność swojej marki. Jest to świetna okazja na umieszczenie swojego loga lub innej grafiki.

Skuteczne narzędzie marketingowe

Takie rozwiązanie może zastąpić tradycyjne umieszczenia nadruku na kartonach. Wykorzystanie haseł promocyjnych czy loga przedsiębiorstwa na taśmie samoprzylepnej sprawia, że nie potrzebujemy już więcej nadruku na przesyłkach. Produkt ten sprawia, że klient o wiele szybciej zidentyfikuje zapakowany towar z Twoją firmą. Taśmy samoprzylepne z nadrukiem są więc świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które wysyłają paczki swoim klientom.

Realizujemy zamówienia od 36 sztuk!

Nasza drukarnia internetowa realizuje zamówienia taśm samoprzylepnych z nadrukiem już od 36 sztuk. Możesz zdecydować się u nas na zamówienie maksymalnie aż 2592 sztuk! Klienci mają do wyboru wiele różnych wymiarów modułu nadruku. Stosowana przez nas technika znakowania to fleksodruk (1, 2 i 3 kolory Pantone). Możesz zdecydować się na klej biały lub bezbarwny. W ten sposób bez problemu dostosujesz parametry produktu do swoich potrzeb.

Skorzystaj z naszej oferty

W taśmach samoprzylepnych z nadrukiem wykorzystujemy folię 25 mikronów. Posiadają one 48 mm szerokości oraz 60 m długości. Oferujemy możliwość sprawdzenia projektu graficznego przez profesjonalnego grafika. Gwarantujemy darmową wysyłkę produktu końcowego pod wskazany adres. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i ciesz się szybką dostawą taśm samoprzylepnych z nadrukiem. Posiadamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.