Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
roll-upy Standard Plus druk online

roll-upy Standard PlusRoll-up Standard Plus – jeszcze lepszy system wystawienniczy

Roll-up to format wystawienniczy, który od kilku lat zajmuje niekwestionowaną pozycję lidera w branży reklamowej. Jego zaletami są łatwość przechowywania i transportu, niska waga oraz niezwykle prosta w obsłudze konstrukcja. Roll-up składa się z kasetki, pionowego wydruku na materiale i specjalnej tyczki, na której rozciąga się wydruk. Kasetka została wyposażona w nóżki, które wysuwa się w celu zachowania równowagi. Dodatkowo zestaw pakowany jest w wygodną torbę materiałową, dzięki której roll-up łatwo przenieść i która dodatkowo zabezpiecza go w czasie przechowywania.

Duża zaletą roll-upów jest możliwość wymiany materiału zawierającego reklamę, dzięki czemu sam system posłuży o wiele dłużej. Roll-up Standard Plus wyróżnia się dzięki plastikowym zakończeniom nóżek, które są bezpieczniejsze w czasie montażu i demontażu oraz wzmocnionym gniazdem tyczki, które poprawia wytrzymałość konstrukcji. Roll-up Standard Plus z pewnością posłuży Ci dłużej niż wersja klasyczna.

Roll-upy Standard Plus – najlepszy wybór

Roll-upy Standard Plus oferujemy w trzech rozmiarach: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm i 120 x 200 cm. Dzięki zastosowanym w konstrukcji wzmocnieniom, kasetka jest nieco cięższa niż w wersji klasycznej i wynosi odpowiednio: 3,2 kg, 3,6 kg i 8 kg. Treść reklamy drukujemy zawsze na materiale Blackout 240 g, który jest wytrzymały i nie przepuszcza światła. Dzięki temu roll-up Standard Plus możesz ustawić w dowolnym miejscu bez zmartwień, czy będzie dobrze widoczny.

Pamiętaj o tym, by przesyłane do drukowanieulotek.pl pliki były przygotowane zgodnie z załączoną na stronie instrukcją. Każdy plik przed wydrukiem jest sprawdzany przez grafika lub automat (możesz wybrać, w jaki sposób powinien być zweryfikowany). Jednorazowo możesz zamówić nawet 30 wzorów roll-upu Standard Plus. Cena pojedynczego egzemplarza będzie różna w zależności od zamówionej ilości. W przypadku standardowej wysyłki roll-upu Standard Plus o wymiarach 120 x 200 cm cena netto wyniesie 561,47 zł (z darmową wysyłką). Jeżeli zdecydujesz się na wysyłkę ekspres – cena będzie wynosić 617,89 zł, a zamówienie złożone do godziny 12.00 wyjedzie z drukarni w tym samym dniu roboczym.