Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
roll-upy Exclusive druk online

roll-upy ExclusiveRoll-up Exclusive dla najbardziej wymagających

Roll-up Exclusive to bardziej reprezentacyjna wersja najwygodniejszego systemu wystawienniczego. Od klasycznego roll-upu różni się przede wszystkim bardziej eleganckim kształtem oraz większą stabilnością. Jest nieco cięższy, ponieważ kasetka wykonana jest z grubego aluminium i wykończona chromowanymi brzegami. Dzięki temu roll-up Exclusive nie tylko lepiej się prezentuje, ale także jest bardziej wytrzymały. Roll-up Exclusive w zestawie zawiera usztywnioną torbę transportową, która dodatkowo chroni konstrukcję.

Roll-up Exclusive to produkt, dzięki któremu wyróżnisz się pośród wielu innych firm. Kiedy w jednym miejscu znajdują się różne reklamy, odbiorcy często zwracają uwagę na jakość ich wykonania. Co więcej – roll-up Exclusive posłuży Ci o wiele dłużej niż model klasyczny, co docenisz szczególnie mocno, jeżeli planujesz często zmieniać znajdujący się w nim wydruk. Zakup roll-upu Exclusive to inwestycja w firmę, którą będziesz cenić nawet po kliku latach użytkowania.

Roll-up Exclusive od drukowanieulotek.pl

Oferowane przez nas roll-upy Exclusive dostępne są w trzech rozmiarach: 85 x 200cm, 100 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. W zależności od wybranego rozmiaru będą różnić się wagą, która wynosi odpowiednio: 3,8 kg, 4 kg i 5,3 kg. Wszystkie grafiki do roll-upów drukujemy na materiale Blackout 240 g, dzięki czemu są wytrzymałe i nie przepuszczają promieni słonecznych. Jednorazowo możesz zamówić nawet 30 wzorów roll-upu Exclusive. Pamiętaj, że im więcej sztuk zamawiasz, tym niższa będzie cena jednostkowa. Pojedynczy roll-up o wymiarach 85 x 200 cm kosztuje 548,73 zł netto, a cztery roll-upy – 2 123,94 zł netto.

W drukowanieulotek.pl wygodnie zamówisz wszystkie niezbędne materiały graficzne. Łatwo poznasz cennik, dzięki kalkulatorowi na stronie internetowej, a plik przygotujesz w oparciu o umieszczoną obok instrukcję. Co ważne – sprawdzamy każdy plik przesłany przez klienta. Możesz zdecydować, czy powinien zrobić to grafik, czy automat. Przy zamówieniu roll-upów Exclusive dostępne są dwie wersje przesyłki: standardowa, którą oferujemy w gratisie oraz ekspres, którą nadamy najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego.