Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
roll-upy Double (dwustronne) druk online

roll-upy Double (dwustronne)Dwustronne roll-upy reklamowe

Roll-up to bardzo ciekawy system wystawienniczy, który jest niezwykle lekki i poręczny, a także wygodny w transporcie i przechowywaniu. Sprawdzi się idealnie podczas wystaw, targów, szkoleń, konferencji i w wielu innych sytuacjach. W zestawie z roll-upem otrzymujesz wygodną kasetkę, która pełni dwie funkcje – stanowi podstawę dla rozłożonego zestawu oraz służy do przechowywania, zabezpieczając reklamę na czas transportu.

Roll-up dwustronny to rozwiązanie, które możesz zastosować wszędzie tam, gdzie Twoje stanowisko będzie widoczne z obu stron. Idealnie zaprezentuje się również w siedzibie firmy albo jako nośnik reklamy w dużym holu, np. kina. Posiada dwie osobne plansze. Może znajdować się na nich ta sama treść, albo po każdej stronie inna. Co więcej – wkład w roll-upie można łatwo wymienić, dzięki czemu zmienisz treść przekazu, oszczędzając środki przeznaczone na promocje. Zaletami roll-upu dwustronnego są większa stabilność oraz niewidoczność konstrukcji podtrzymującej plansze.

Roll-upy double od drukowanieulotek.pl

Można powiedzieć, że w drukowanieulotek.pl znamy roll-upy dwustronne od podszewki, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w ich szybkim wydruku. Przesłane przez Ciebie treści wydrukujemy na materiale Blackout 240 g, który jest wytrzymały i nieprzezroczysty. Roll-up dwustronny możesz zamówić w dwóch klasycznych rozmiarach: 85 x 200 cm i 100 x 200 cm. W pierwszym przypadku waga systemu to 4,8 kg, przy rozmiarze większym: 5,4 kg. Pamiętaj, że przesłany przez Ciebie plik powinien być przygotowany zgodnie z wytycznymi znajdującymi się w instrukcji na stronie internetowej.

Dlaczego warto zamówić roll-up dwustronny właśnie w drukowanieulotek.pl? W jednym zamówieniu możesz zlecić przygotowanie nawet 30 wzorów roll-upów. Cena jednostkowa zależy zawsze od ilości zamówionych egzemplarzy. Przed wydrukiem sprawdzamy dodatkowo pliki przesłane przez klientów – od Ciebie zależy, czy zrobi to automat czy grafik. Przy zamówieniu standardowym przesyłka jest bezpłatna. W przypadku roll-upów oferujemy również wysyłkę ekspres – najczęściej w ciągu 1 dnia roboczego.