Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
roll-upy Standard druk online

roll-upy StandardRoll-upy Standard – niezawodny system wystawienniczy

Roll-up Standard to najbardziej klasyczna wersja systemu reklamowego, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Najprościej mówiąc, roll-up to połączenie zadrukowanego w pionie, prostokątnego pasa materiału ze specjalną kasetką, w której jest przechowywany. Kiedy roll-up zostanie rozłożony, kasetka stanowi podstawę, która utrzymuje go we właściwej pozycji. Roll-upy są stosunkowo lekkie, dzięki czemu ich przenoszenie nie sprawia problemu. Kasetka roll-upu jest łatwa w przechowywaniu, a dzięki dołączonej materiałowej torbie roll-up nie zniszczy się w czasie transportu i przechowywania.

Roll-up jest niezwykle praktycznym systemem wystawienniczym – sprawdza się idealnie w czasie targów i wystaw branżowych, podczas konferencji i szkoleń, w restauracjach i szkołach, a w czasie pomiędzy targami może z powodzeniem zostać wystawiony w firmowym holu, poczekalni dla klientów albo na przestronnej klatce schodowej. Dodatkową zaletą roll-upu jest fakt, że umieszczoną grafikę łatwo wymienić, bez konieczności zakupu nowej konstrukcji.

Wygodny zakup roll-upu Standard od drukowanieulotek.pl

Roll-up Standard, podobnie jak inne produkty od drukowanieulotek.pl, łatwo zamówisz poprzez kalkulator na stronie internetowej. Do wyboru masz kilka rozmiarów: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. Ich waga wynosi odpowiednio: 2 kg, 2,2 kg i 2,8 kg. Wszystkie roll-upy drukujemy na materiale Blackout 240 g. Jest on bardzo wytrzymały i nie przepuszcza światła, dzięki czemu może zostać rozstawiony niemal wszędzie.

Pamiętaj, aby wysyłany do nas plik przygotować zgodnie z wytycznymi udostępnionymi w instrukcji na stronie. Wszystkie przesłane do nas pliki sprawdzamy, a Ty możesz wybrać, czy zrobi to grafik, czy automat. Roll-upy to system, za który płacisz tylko raz, a możesz go wielokrotnie wykorzystywać. Cena netto roll-upu Standard o wymiarach 120 x 200 cm to zaledwie 381,29 zł, jeżeli wybierzesz standardowy czas wysyłki (w tej opcji wysyłka jest gratis). Potrzebujesz roll-up jak najszybciej? Wysyłkę ekspres realizujemy najczęściej w tym samym dniu roboczym, a cena pojedynczego roll-upu wynosi wówczas 414,05 zł.