Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty z polipropylenu kanalikowego druk online

płyty z polipropylenu kanalikowegoLekkie i trwałe płyty z polipropylenu kanalikowego

Polipropylen kanalikowy to ciekawe tworzywo sztuczne, które przekrojem przypomina tekturę falistą, jest jednak o wiele bardziej wytrzymałe. Płyty z polipropylenu kanalikowego charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć i promienie UV, nie tracą też kolorów pod wpływem środków chemicznych. Są lekkie, sztywne, bezwonne i łatwe w obróbce, można łatwo zadrukować je po obu stronach, dzięki czemu mają wiele zastosowań.

Dzięki unikalnym właściwościom polipropylen kanalikowy wykorzystywany jest w wielu branżach. Co więcej – można przyciąć go do bardzo niestandardowych kształtów. Płyty z polipropylenu kanalikowego świetnie sprawdzają się w roli nośników reklamowych, szyldów i tablic informacyjnych. Są także wykorzystywane do produkcji opakowań wielokrotnego użytku, osłon na rośliny, jako izolacje cieplne budynków, płyty ochronne (np. do podłóg lub ścian) oraz w celu zabezpieczenia ruchomych materiałów na czas transportu.

Płyty z polipropylenu kanalikowego od drukowanieulotek.pl

W drukowanieulotek.pl możesz dopasować zamawianą płytę z polipropylenu kanalikowego do własnych potrzeb lub wybrać jeden ze standardowych rozmiarów: 30 x 40 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm, 60 x 80 cm, 70 x 100 cm, 100 x 140 cm. Wykonujemy nadruk w technologii druku UV jedno- lub dwustronnie, na białym podłożu o grubości 3 lub 5 mm. Do wyboru są różne sposoby wykończenia płyty z polipropylenu kanalikowego: z nawierceniem otworów (2, 4, 6 lub 8), brakiem wykończenia albo frezowaniem do dowolnego kształtu według przesłanego wykrojnika (z otworami lub bez).

Wszystkie przesłane do drukarni pliki powinny uwzględniać wytyczne zamieszczone w instrukcji na stronie internetowej. Przed wysłaniem do maszyn drukarskich dodatkowo je sprawdzimy. Może zrobić to grafik lub automat. Koszt wydruku płyty z polipropylenu kanalikowego będzie zależał od ilości zamówionych egzemplarzy – im więcej, tym niższa cena jednostkowa. Wysyłkę płyt realizujemy w trybie standard, zazwyczaj przygotowanie produktów do wysyłki trwa poniżej tygodnia, a koszty przesyłki ponosimy sami.