Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty plexi bezbarwne bez zadruku z frezowaniem i otworami druk online

płyty plexi bezbarwne bez zadruku z frezowaniem i otworamiPłyty plexi bezbarwne bez zadruku z frezowaniem i otworami

Płyta plexi jest płytą z tworzywa sztucznego, która ma wiele zastosowań. Wykonana jest z poliwęglanu metakrylanu (PMMA) lub z politereftalanu etylenu (PET). Jest ona lekka i odporna na działanie czynników atmosferycznych, jest także bardzo trwała. Na pewno docenisz wytrzymałość płyty plexi, kiedy wykorzystasz ją do stworzenia ściany, osłony czy dekoracji. Idealna do tworzenia efektownych drzwi, tabliczek informacyjnych lub nawet szyldów. Musisz jednak pamiętać o tym, żeby zabezpieczyć płytę przed zarysowaniami.

Zastosowanie płyt plexi bezbarwne

Płyta plexi jest powszechnie wykorzystywana do budowania pomysłowych i okazałych wystaw sklepowych, stanowisk targowych oraz pop-upów. Znana z wysokiej jakości materiału, płyta plexi zapewnia spójny i trwały efekt dekoracyjny pozwalający tworzyć piękne i klarowne reklamy. Można je również stosować do prywatnych kolekcji dla muzealników lub jako doskonałe panele ścienne, które będą świetną dekoracją dla pomieszczenia. Płyta plexi staje się coraz popularniejsza ze względu na swoją lekkość, elastyczność i szeroką gamę możliwości personalizacji w różnych barwach i fakturach.

Frezowanie oraz nawiercanie płyt plexi bezbarwne

Nasza drukarnia internetowa oferuje wysokiej jakości płyty plexi bezbarwne, które z pewnością będą Ci służyć przez wiele lat. Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu formatów płyt plexi: 30 x 40 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm, 60 x 80 cm, 70 x 100 cm, 100 x 140 cm. Możesz także zdecydować się na swój własny wymiar. Dzięki temu bez problemu dostosujesz projekt pod własne potrzeby. Nawiercamy otwory w płycie plexi w sztukach: 2, 4, 6, 8. Dodatkowo frezujemy ją do dowolnego kształtu według wykrojnika z otworami lub bez. Skorzystaj z naszych atrakcyjnych cen i darmowej wysyłki pod wskazany adres.