Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty plexi bezbarwne bez wykończenia druk online

płyty plexi bezbarwne bez wykończeniaPłyty plexi bezbarwne bez wykończenia

Płyta plexi bezbarwna to polimerowa płyta wykonana z pvg-acrylonitrile, czyli mieszanki akrylu i winylu. Wykazuje wysoką przezroczystość dzięki swojej prawie całkowitej izolacji refleksji światła. Jest bardzo odporna na czynniki pogodowe, takie jak śnieg czy deszcz. Ma również dobre właściwości termiczne i doskonałe wsparcie mechaniczne. Plexi płyta bezbarwna jest powszechnie stosowana w małych projektach domowych, a także przy produkcji samochodów, akcesoriów do pudełek i szyb samochodowych.

Dlaczego warto umieszczać reklamy na płytach plexi?

Reklama drukowana na płycie plexi pomaga markom i ich produktom prezentować się estetycznie w różnych przestrzeniach. Druk na płycie plexi oferuje zalety, których nie można uzyskać przy użyciu innych mediów. Jest lekki i cienki, a ponadto jest także trwały i elastyczny w wielu warunkach. Kolorowe obrazy są nasycone i dopracowane - idealne do ekspozycji profesjonalnych projektów reklamowych. Druk na płycie plexi jest doskonałym narzędziem promocyjnym dla osób i firm poszukujących trwałego nośnika z doskonałym wizerunkiem medialnym - idealnego do obszarów takich jak sklepy, bary lub stoiska targowe.

Wysoka jakość druku grafik na płytach plexi bezbarwnych bez wykończenia

Jeżeli chcesz więc zainwestować w płytę plexi bezbarwną bez wykończenia, wybierz odpowiedni dla siebie format materiału. Możesz zdecydować się także na własny wymiar, dzięki czemu projekt będzie dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Pamiętaj także o tym, żeby wybrać odpowiednią grubość podłoża (2 mm lub 5 mm). Zamówienia w naszej drukarni internetowej realizujemy już od 1 sztuki. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz darmową wysyłkę pod wskazany adres. Skorzystaj z naszej oferty i wyprzedź konkurencję dzięki kreatywnym reklamom na płytach plexi!