Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty Kapa Line druk online

płyty Kapa LinePłyty Kapa Line

Płyty Kapa Line charakteryzują się twardym podłożem, które pozwala na stworzenie trwałych konstrukcji wewnętrznych. Jest to cienka płyta piankowa o opatentowanej technologii. Polega ona na spienieniu poliuretanowego rdzenia między dwoma okładzinami. W ten sposób uzyskuje się twardą oraz dekoracyjną płytę. Pozwala ona na uzyskanie soczystych kolorów, dzięki czemu świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju reklamy.

Funkcjonalność płyty Kapa Line

Płytę Kapa Line można docinać do dowolnych kształtów. Dzięki temu możesz stworzyć jeszcze bardziej imponujące dekoracje w Twojej przestrzeni. Materiał ten często wykorzystuje się do stoisk targowych, tablic reklamowych, czy do logotypów firmy. Płyty Kapa Line to lekkie oraz innowacyjne rozwiązanie, które powinno pojawić się w każdym przedsiębiorstwie. Pozwalają one na stworzenie kreatywnych reklam, które będą wyróżniać się na tle konkurencji.

Potencjał marketingowy płyty Kapa Line

Rozwiązanie to świetnie sprawdza się zarówno do stałych, jak i czasowych ekspozycji. Jest to więc materiał, który sprawdzi się przy każdej możliwej okazji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z płyty Kapa Line stworzyć przestrzenne stojaki reklamowe. Dzięki temu, że jest to sztywne podłoże możemy w nim nawiercać otwory. Co więcej, płyty te charakteryzuje błyskawiczny oraz prosty montaż, dzięki czemu każda osoba z pewnością poradzi sobie z tym zadaniem.

Druk grafik na płytach Kapa Line

W ofercie naszej drukarni internetowej znajdziecie szeroki wybór formatów płyt Kapa Line. Umożliwiamy także wybranie własnego wymiaru, aby dostosować się do indywidualnych preferencji klienta. Na naszej stronie internetowej wybierz zadruk swojego projektu oraz jego wykończenie. Wykonujemy nawiercanie otworów w różnej liczbie sztuk oraz frezowanie do dowolnego kształtu. Grubość wykorzystywanego przez nas podłoża posiada 5 mm. Zdecyduj się na naszą ofertę już dziś i skorzystaj z darmowej wysyłki pod wskazany adres!