Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty PVC twarde druk online

płyty PVC twardePłyty PVC twarde

Płyty PVC twarde są powszechnym materiałem, jakim można pokryć pomieszczenia, ponieważ stanowią wytrzymałe i łatwe do utrzymania elementy wykończenia pomieszczeń. Płyty PVC twarde są elastyczne, obojętne chemicznie i antystatyczne, dzięki czemu zapewniają trwałość, stabilność i ochronę pomieszczeń. Co ważniejsze, płyta PVC twarda jest łatwa w instalacji oraz istnieje w wielu wersjach kolorystycznych umożliwiających dopasowanie do większości projektów pomieszczeń. To sprawia, że płyta PVC twarda stanowi idealny materiał do pokrycia każdej powierzchni wewnętrznej.

Dlaczego warto promować swoją markę za pomocą płyt PVC?

Płyta PVC twarda to mocne i trwałe podejście do promowania swojej marki. Wykonana z tego materiału reklama będzie nie tylko odporna na porysowania, ale również odporna na uszkodzenia, które często występują w środowiskach wewnętrznych i zewnętrznych. Ponadto płyta PVC może pomóc Ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców dzięki swojej elastyczności w produkcji i spersonalizowanej obróbce. To podejście jest także szybsze, ponieważ płyty PVC są bardzo proste w montażu. Reklamę można więc szybko rozwinąć, aby przekaz wiadomości dotarł do docelowego odbiorcy.

Druk grafik na płytach PVC twardych

Klienci naszej drukarni internetowej mogą wybierać spośród różnych formatów płyt PVC (30 x 40 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm, 60 x 80 cm, 70 x 100 cm, 100 x 140 cm). Dodatkowo mogą oni wybrać swój własny wymiar dostosowując tym samym projekt do swoich indywidualnych preferencji. W przypadku płyt PVC twardych oferujemy zadruk jednostronny 4/0. Możesz zdecydować się na nawiercanie otworów (2, 4, 6, 8 sztuk) oraz frezowanie do dowolnego kształtu według wykrojnika. Przesłane do nas pliki mogą zostać sprawdzone przez automat lub przez profesjonalnego grafika. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki! Zdecyduj się na naszą ofertę i skorzystaj z darmowej wysyłki pod wskazany adres.