Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty PVC spienione druk online

płyty PVC spienionePłyty PVC spienione

Płyta PVC spieniona to powszechnie wykorzystywana materia produkcyjna. To wytrzymały i bardzo elastyczny materiał, który jest funkcjonalnym pomysłem na prawie każde zastosowanie. Posiada on niską gęstość i dużą pamięć kształtu, co oznacza że pasuje do szeregu różnych projektów DIY. Płyty PVC spienione mają dobre właściwości izolacyjne, co w połączeniu z ich łatwym montażem czyni je popularnymi w branżach budowlanych. Sprawdzają się one także jako element dekoracyjny. Płyta PVC spieniona to fantastyczny materiał - oferuje doskonałe możliwości przy wielu różnych projektach.

Kreatywny marketing dzięki płytom PVC spienionym

Reklama na płytach PVC spienionych może nadać Twojej firmie prawdziwego charakteru. Płyty PVC są bardzo trwałym materiałem, zwracającym uwagę i pomagającym popularyzować markę. Spienione płyty PVC są odporne na uszkodzenia i wstrząsy, co pozwala im stać się długotrwałym, doskonale widocznym medium reklamowym. Płyty te mogą być drukowane wraz z grafikami w celu stworzenia jeszcze bardziej piorunującego efektu wizualnego i pobudzenia konsumentów do dalszych działań.

Reklama na płytach PVC spienionych jest niezwykle pomysłowym i skutecznym elementem marketingowym każdej firmy. Płyta wykonana z tworzywa sztucznego jest lekką, elastyczną i trwałą powierzchnią idealnie nadającą się do druku optymalnie dostosowaną pod konkretny przekaz reklamowy. Spieniony polichlorek winylu (PVC) zapewnia zarówno wyraźność jak i stabilność strukturalną, co czyni z płyt doskonałe narzędzie reklamowe dla twojej firmy.

Oferta naszej drukarni internetowej

Nasza drukarnia internetowa oferuje szeroki wybór formatów płyt PVC. Możesz także zdecydować się na różne podłoża (3 mm i 8 mm). Nasi klienci mogą zdecydować się na zadruk jednostronny 4/0 lub dwustronny 4/4. Dodatkowo oferujemy możliwość nawiercenia otworów oraz frezowania do dowolnego kształtu.