Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
płyty plexi mleczne druk online

płyty plexi mlecznePłyty plexi mleczne

Płyty plexi mleczne są wodoodpornymi płytami poliwęglanowymi o matowym wykończeniu, tworzonym z powierzchni poddawanej specjalnym zabiegom obróbczym. Są one odporne na szok termiczny, oraz pogorszenie jakości pod wpływem środków chemicznych i czynników pogodowych, dzięki czemu doskonale nadają się do montażu na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wybierane do projektów mebli, ozdobników, wystaw sklepowych, ekspozycji towarów i ich prezentacji reklamowej, płyty plexi mleczne zapewniają użytkownikom oszałamiający efekt optyczny, który przyciąga uwagę. Ich częste wykorzystywanie przez różne biznesy jest dowodem na ich trwałość i skuteczność.

Reklama na płytach plexi mlecznych

Kładąc nacisk na inwestycję w płytę plexi mlecznej warto pamiętać, że jest to inwestycja, która przyniesie marce i przedsiębiorstwu prawdziwy zysk. Jest efektywnym narzędziem do komunikacji z odbiorcami - ponieważ płyta plexi mleczna ma wyjątkowo wysokie możliwości personalizacji, marka może pozytywnie wyróżnić się od konkurencji. Płyta plexi ma haptyczną i akustyczną funkcjonalność, więc daje szerokie spektrum możliwości reklamowych - od banerów po bezpośrednie prezentacje. To finansowo efektywne narzędzie marketingowe, ponieważ reklama jest utrwalona na dłuższy czas niż przy użyciu tradycyjnych mediów. Płyty plexi mleczne są więc ważnym elementem marketingu.

Druk grafik na płytach plexi mlecznych

Gwarantujemy wysoką jakość druku grafik na płytach plexi mlecznych. Wybieraj spośród wielu formatów (30 x 40 cm, 40 x 60 cm, 50 x 70 cm, 60 x 80 cm, 70 x 100 cm, 100 x 140 cm), lub zdecyduj się na swój własny wymiar. Oferujemy także możliwość nawiercania otworów w liczbie: 2, 4, 6, 8. Nasi klienci mogą skorzystać również z frezowania do dowolnego kształtu według wykrojnika z otworami lub bez. Przesłane do nas pliki graficzne mogą zostać sprawdzone przez profesjonalnego oraz doświadczonego grafika. Dzięki temu będziesz miał pewność, że projekt jest dopracowany w 100%. Zamów płyty plexi mleczne i skorzystaj z darmowej wysyłki!