Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
notesy samoprzylepne w okładce druk online

notesy samoprzylepne w okładceNotesy samoprzylepne w okładce

Notesy samoprzylepne w okładce dzięki swojemu rozmiarowi świetnie sprawują się podczas pracy, nauki, czy podróży. Samoprzylepne karteczki to idealne rozwiązanie na zapisywanie ważnych wydarzeń, obowiązków, czy myśli. Wystarczy zapisać na niej żądaną treść i przykleić w widocznym miejscu. Dzięki otwieranej okładce, notesy samoprzylepne są wygodnym narzędziem do zapisywania notatek.

Funkcjonalny gadżet reklamowy

Nasi klienci mogą zdecydować się na kolorowy zadruk okładki oraz karteczek. W ten sposób stworzyć można ciekawy gadżet reklamowy, który będzie przykuwać oko potencjalnych klientów. Elegancka okładka sprawi, że wszystkie karteczki w notesie będą chronione przed zagięciami i zabrudzeniami. Można więc z powodzeniem nosić notesy samoprzylepne w torbie lub plecaku. Jest to doskonały pomysł na praktyczny nośnik reklamowy.

Podaruj notesy samoprzylepne w okładce swoim pracownikom

Notesy samoprzylepne w okładce świetnie sprawdzą się również dla pracowników Twojej firmy. Pomagają one w organizacji dnia i zapamiętywaniu ważnych wydarzeń (takich jak np. spotkania biznesowe), dlatego warto podarować im samoprzylepne notesy. Idealnie sprawdzą się one podczas targów lub spotkań z klientem. Wystarczy zaprojektować ciekawą grafikę, która będzie przykuwać wzrok innych. Jest to reklama, która każdego dnia będzie przypominać właścicielom notesu o Twojej marce.

Oferta naszej drukarni

Drukujemy notesy samoprzylepne w okładce w wysokiej jakości. Oferujemy format okładki 101 x 76 mm oraz wnętrza 100 x 75 mm. Jest to więc praktyczny oraz niewielki gadżet reklamowy, który zmieści się nawet w kieszeniach. Nasi klienci mogą wybrać okładkę matową lub połyskową. Co więcej, oferujemy pokrycie notesu samoprzylepnego z okładką folią połyskową albo matową. W naszych samoprzylepnych notesach znajduje się 50 kartek. Zamów już teraz i skorzystaj z darmowej wysyłki notesów pod wskazany przez Ciebie adres!