Darmowa wysyłka na wszystkie produkty. Bez wyjątku!
notesy spiralowane druk online

notesy spiralowaneNotesy spiralowane

Notesy spiralowane to świetny gadżet, który pozwala na szybki dostęp do notatek. Strony w takim notesie łatwo się przekłada, dlatego korzystanie z niego jest bardzo proste. Co więcej, możesz mieć pewność, że kartki się nie oderwą i nie zgubią. Jest to więc praktyczne narzędzie, które przyda się tak naprawdę każdemu. Korzystają z niego zarówno studenci, jak i pracownicy. Jeżeli szukasz więc ciekawego gadżetu reklamowego, koniecznie zdecyduj się na notesy spiralowane.

Gadżet reklamowy do użytku codziennego

Umieszczając logotyp Twojej marki na notesie spiralowanym stworzysz naprawdę skuteczną reklamę swojego przedsiębiorstwa. Są one wykorzystywane praktycznie każdego dnia, dlatego ich właściciele stale będą sobie przypominać o istnieniu Twojej marki. Kartki w notesie spiralowanym mają to do siebie, że można je bez problemu wyrwać. Przydaje się to w sytuacjach, kiedy chcemy taką kartkę umieścić w innym miejscu (np. na lodówce czy biurku). Jest to więc praktyczny nośnik reklamowy, który przydaje się w wielu sytuacjach.

Notesy spiralowane dla pracowników

Jako przedsiębiorca musisz wiedzieć, że notesy spiralowane są świetnym prezentem nie tylko dla klientów, ale również pracowników. Narzędzie to idealnie sprawdza się podczas spotkań z klientami czy chociażby zwykłej pracy w biurze. Notesy spiralowane pozwalają na szybkie zanotowanie ważnych rzeczy. Gadżet ten sprawdza się więc świetnie nie tylko w szkole. Zaprojektuj ciekawą grafikę na okładkę notesu spiralowanego i reklamuj swoje przedsiębiorstwo.

Wysokiej jakości druk notesów spiralowanych

Nasza drukarnia internetowa oferuje wydruk notesów spiralowanych w 4 różnych formatach (A6, A5, A4, DL). Nasi klienci mogą wybrać druk jednostronny 4/0 lub dwustronny 4/4. Posiadamy w swojej ofercie notesy z liczbą kartek 50 lub 100. Umożliwiamy także pokrycie okładki matową folią. Klient może zdecydować się na okładkę z PVC. Spirala w notesie może znajdować się po długim lub krótkim boku. Oferujemy cztery różne kolory spirali (biała, czarna, złota, srebrna).